Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z innej sieci.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Przeniesienie numeru z innej sieci.

Witam.

Znalazłem ciekawą ofertę.  Prawdopodobnie taka oferta przez internet,więc do punktu nie ma się co pakować bo zaraz zaczną   obecny operator nic ciekawego nie proponuje to trzeba uciekać :cathappy:

 

 

 

Sytuacja wygląda tak. Umowę mam do maja. Oferta nie wiadomo jak długo jeszcze będzie. Jak to wygląda jak chciałbym przenieść numer z dniem kiedy wygaśnie umowa u obecnego opa. Raty za sprzęt i abo będę płacił od maja czy już teraz od podpisania umowy? A chciałbym uniknąć zerwania umowy z obecnym i żeby nowa umowa z Orange obowiązywała od dnia zakończenia u obecnego.

 

 

Jest taka możliwość,czy muszę czekać do maja aż nie skończy się obecna umowa i wtedy dopiero przenieść numer i podpisać umowę z Orange?(szkoda mi tylko że obecnie jest oferta z telefonem która bardzo mi odpowiada). 

 

 

 

 

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z innej sieci.

@Rybus85 obecnie jest promocja przez trzy miesiące za zero złotych. Składasz wniosek o przeniesienie numeru z dniem zakończenia umowy u obecnego operatora, dostajesz numer tymczasowy z zamówionym urządzeniem. Raty za sprzęt są liczone od razu, abonament zostanie doliczony za trzy miesiące, a w dniu zakończenia umowy u obecnego operatora, numer tymczasowy zostanie zastąpiony numerem docelowym.

 

Okres 24 miesięcy jest liczony od dnia podpisania umowy, nie od dnia przeniesienia numeru.

 

Przeniesienie numeru możesz złożyć przez stronę internetową jak i na infolinii Orange.

 

Sposoby kontaktu z Orange:

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Przeniesienie numeru z innej sieci.

W Orange można mieć nawet 6 miesięcy bez abonamentu dla planu 55 lub 75

https://www.orange.pl/view/poranazmiany

A raty to raty.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Przeniesienie numeru z innej sieci.

Ale pewnie ten kod do wykorzystania tylko online. Ja już po rezygnacji w obecnej sieci. Teraz tylko przenieść numer i będzie git 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z innej sieci.

Obecnie by przenieść numer nie składasz wypowiedzenia w starej firmie. Wszystko robi nowy operator. W samym Orange od razu dostajesz numer tymczasowy. Jedynie w Orange Flex aktywacja jest dopiero w dniu przeniesienia.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Przeniesienie numeru z innej sieci.

Akurat musiałem sam,bo telefonicznie nic nie szło załatwić. Umowę mam do maja ale wygasa niestety dopiero w czerwcu. Teraz mam daty i papier że jest ok. Co podkładka to moje. A tak to pojadę do Orange papier pokaże kiedy umowa się kończy i tyle. I tak starej karty będę używał do ostatniego dnia w umowie i dopiero na drugi przełożę kartę z Orange. Numeru tymczasowego nie zamierzam używać...bo po co 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z innej sieci.

Ale i tak zapłacisz.

A co za papier masz? Z potwierdzeniem przeniesienia numeru?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Przeniesienie numeru z innej sieci.

Za co zapłacę? Papier mam że umowa zakończy z dniem takim i takim. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z innej sieci.

Okej. Ale jak chcesz zlecić przeniesienie numeru do Orange na abonament bez numeru tymczasowego?

Może nie daj Boże sam składałeś wypowiedzenie u poprzedniego operatora?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Przeniesienie numeru z innej sieci.

Zawsze tak robiłem o było ok. Dostawałem.przy przeniesieniu numer tymczasowy,ale z niego nigdy nie korzystałem. Dopiero jak wchodziła nowa oferta z abo przekładałem kartę i korzystałem z nowej sieci.