Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru - rabat do abonamentu?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przeniesienie numeru - rabat do abonamentu?

Witam forumowiczów : ) 

 

Posiadam pakiet Telefon HD + Neostrada + TV + telefon komórkowy. Czy przenosząc do Orange dodatkowy numer komórkowy (mój główny numer), przysługuje mi rabat 20zł do abonamentu, przewidziany dla klientów Orange?

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru - rabat do abonamentu?

@marbar  jeszcze parę dni temu namawiano mnie na kolejny numer do posiadanych (Orange Love 4 w 1 i niezależny numer)... konsultant zapewniał, że do nowego numeru przysługuje rabat... w takiej kalkulacji plan komórkowy 39.99, a po rabacie 19,99...

zaktualizowałem

Zgodnie, ze stroną na której możesz wybrać ofertę w wariancie "przenoszę" numer - jest tam checbox "Pokaż rabaty dla Klientów Orange" więc także przy przenoszeniu numeru klient posiadający usługi uprawniające do rabatu, taki rabat dostaną.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Przeniesienie numeru - rabat do abonamentu?

Po krótce odpowiem że tak, pod warunkiem że spełniasz warunki nie wykluczające przyznawania rabatów https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/200611...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Przeniesienie numeru - rabat do abonamentu?

To zależy w jakich ofertach masz obecne usługi i czy ew. chcesz zmienić je na inne oferty z przedłużeniem umowy. Jak masz starsze oferty to rabatu nie dostaniesz. Obecnie trzeba mieć Love i dopiero jest 20 zł rabatu.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Przeniesienie numeru - rabat do abonamentu?

Dzięki za odpowiedzi. Cały pakiet jest w usłudze Orange Love, więc to kryterium spełniam. Jeszcze jedno pytanie, czy orientuje się ktoś, jak na dzień dzisiejszy wygląda możliwość przeniesienia numeru przed 120 dniem? Jakiś czas temu w salonie otrzymałem informację, że można tego dokonać wcześniej, z tym że Orange zgłosi do obecnego operatora ten fakt właśnie dopiero na maksymalnie 120 dni przed upływem obecnej umowy (nie chcę zrywać obecnej umowy z fioletowymi, przeniesienie z zachowaniem okresu obecnej umowy).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Przeniesienie numeru - rabat do abonamentu?

Formalnie umowę podpisujesz na numer tymczasowy z tzw. intencją przeniesienia numeru. Prócz umowy podpisujesz pełnomocnictwo do przeniesienia numeru. W dniu przeniesienia numer tymczasowy jest zamieniany na stary numer. Dane do przeniesienia numeru podajesz sam. Jeśli data jest odleglejsza niż 120 dni od złożenia, wniosek będzie odrzucony z przyczyn formalnych. Można kombinować i wiedzieć że pierwszy wniosek o przeniesienia będzie odrzucony i go ponowić później ale to ma zawsze pewne ryzyka: musisz sam o wszystkim pamiętać, promocje mogą ulec zmianie, możesz niekiedy płacić dwa abonamenty: u nowego operatora za numer tymczasowy, u starego za stary numer, itp itd.

Jeśli coś nie wyjdzie, zostajesz z umową na numer tymczasowy.