Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejscie z mobilnego na światłowód przed końcem umowy na mobilny


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przejscie z mobilnego na światłowód przed końcem umowy na mobilny

Witam. W najbliższym czasie będe miał zakładany światłowód do domu i interesuje mnie podpisanie umowy z orange od razu po skończeniu zakładania instalacji. I w tym pytanie. Mobilny posiadam także od orange który jest dosyć słabej jakości. Umowa kończy się w listopadzie tego roku, jednak jak zostałem poinformowany w salonie orange nie będzie problemu z przejściem na światłowód rezygnując z mobilnego czyli nie płacąc do końca umowy tylko na zasadzie zmiany planu ~Rezygnacja z mobilnego--> światłowód. Tak wątpliwie to brzmiało i chciałbym się dopytać czy będę musiał za ten mobilny i światłowód płacić jednocześnie ?

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przejscie z mobilnego na światłowód przed końcem umowy na mobilny

@Bastek21  orientujesz się w ramach jakiej promocji masz mieć ten światłowód? Trzeba wtedy poczytać regulamin promocji i sprawdzić, czy możliwa jest taka "migracja" jak opisujesz. Poza tym, jeśli oferował Ci ktoś z Orange, przez telefon, to zazwyczaj takie rozmowy są rejestrowane, więc gdyby się okazało, że coś jest inaczej, możesz odstąpić od umowy.   Zdaje się że się rozpędziłem, nie było oferty, tylko Ty chcesz przejść... ale to co napisałem poniżej, podtrzymuję.

 

Update. Moje doświadczenie z Orange jest takie, że każda zmiana umowy "w górę" czyli zwiększenie parametrów/ilości usług itp... co często wiąże się z wyższą opłatą, jest możliwa, dużo wcześniej niż okreś zastępowanej umowy.


Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Przejscie z mobilnego na światłowód przed końcem umowy na mobilny

Tak możesz przejśc na swiatlowód bez kosztów dodatkowych jak kara za wczesniejsze rozwiazanie pod warunkiem ze Twoj internet mobilny to FreeNet 74,91 lub 94,91 albo Internet LTE dla Domu w opcjach 74,91 i 94,91 wtedy tez po podlaczeniu swiatlowodu nalezy podpisac stosowne POROZUMIENIE.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejscie z mobilnego na światłowód przed końcem umowy na mobilny

FreeNety też? hm.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Przejscie z mobilnego na światłowód przed końcem umowy na mobilny

A czy gdzieś na orange.pl jest dostępny regulamin takiej migracji? Chętnie bym o tym poczytał.

Anonim

Nie dotyczy

Przejscie z mobilnego na światłowód przed końcem umowy na mobilny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejscie z mobilnego na światłowód przed końcem umowy na mobilny

Tej promocji nie było na www, więc wątpię by był regulamin. Takie promocje były i są w kanałach osobistych.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Przejscie z mobilnego na światłowód przed końcem umowy na mobilny


vdsl2 napisał(-a):

@Duke tu masz wyszystko co jest na stronie http://www.orange.pl/portal/kid,4004074565,id,4004074570.html;osid=026F0D59B504EBE813062D2F1B91D616....


Oj. To chyba najgorsze miejsce do pobierania cenników i regulaminów. Z tego co widzę to wiekszość z nich jest nieaktualna. Np. Regulamin Smart Plan LTE Wspólny jest z 1 maja 2016 r. A obowiązujący z marca roku bieżącego (w miedzyczasie było też kilka aktualizacji).


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Przejscie z mobilnego na światłowód przed końcem umowy na mobilny

A przy migracji LTE biurowy na światłowód aneks na kolejne 24 mies ?

czy kontynuacja trwającego już okresu ?