Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie neostrady


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie neostrady

To nie jest prawda co piszecie. Jeśli technik stwierdza brak możliwości technicznych, to tylko usługi stacjonarne nie będą świadczone. Umowa na komórkę zostaje bez zmian. Rozpoczęty proces przenoszenia numeru zostaje, chyba że nie został jeszcze zrealizowany - to można spróbować go wycofać.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie neostrady

00144.png00145.png


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Podłączenie neostrady

@Piotrekk85I to jest właśnie kwestia do ustalenia, czy @bartoleq chce przenosić mobilne jeśli na stacjonarne nie ma warunków technicznych. Dobrze, że napisałeś, że ma alternatywę...wedle własnego wyboru


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie neostrady

Tylko brak działania oznacza pozostanie samej komórki.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Podłączenie neostrady

@Piotrekk85Masz rację, dlatego warto w BOK-u zadać wszystkie możliwe pytania...a jeśli nie będzie porzechodzić do Orange z usługą mobilną, od razu oddać kartę


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 0

Podłączenie neostrady

Tak przeczytałem umowę, ale tam jest taki zapis, że jak nie ma możliwości technicznych na usługę stacjonarną, to dla przenoszonego numeru proponują abonament 49,99 zł i w zasadzie to jest obligatoryjne - bo gdy nie wyrazisz rezygnacji, to umowa będzie zawarta tylko dla numeru komórkowego.  Sprytnie to sobie wymyślili. Teraz się musze bujać z rezygnacją z tego i przeniesienia numeru, bo pewnie do mojej sieci też dali info o przenosinach.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 0

Podłączenie neostrady

Przewidująco wyznaczyłem sobie datę przeniesienia numeru na 1 czerwca, to jeszcze go moja siec nie wydała.