Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.

@Piotrekk85 Myślę, że na początku jak udostępnią światłowód to podadzą potem na pewno operatorów będzie przybywać to już nie ale wtedy sam człowiek będzie szukał.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 20
  • 0

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.

Kończy mi się umowa, i dziś dzwonił Pan z salonu proponując przedłużenie umowy (obecnie mam ADSL) i przejście na światłowód  w cenie 109 zł - stwierdził że mają nową promocję i nie ma opłaty dyskryminacyjnej za mieszkanie w domku jednorodzinnym. Nie wiem czy dotyczy to nowych umów ale warto pytać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53110
  • 616

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.

@krzysio6666 dość dziwne, ale jak nie zobaczę, nie uwierzę... Przecież to żadna promocja ani opłata dowolna... 

Domek to domek... 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.


@krzysio6666napisał(-a)

Kończy mi się umowa, i dziś dzwonił Pan z salonu proponując przedłużenie umowy (obecnie mam ADSL) i przejście na światłowód  w cenie 109 zł - stwierdził że mają nową promocję i nie ma opłaty dyskryminacyjnej za mieszkanie w domku jednorodzinnym. Nie wiem czy dotyczy to nowych umów ale warto pytać.


W cenie 109PLN za światłowód opłata za domek spokojnie może się zmieścić. Na czym miałaby polegać promocja? Jaka szybkość, jakie usługi?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.

@krzysio6666możesz przybliżyć warunki? jak prędkość co za te 109 zł?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 20
  • 0

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.

Mówimy o Orange Love pełen pakiet wszystkich czterech usług w opcji standard - z tego korzystam dziś tylko że na miedzi i jest tragedia, w lutym oddano światłowód i zaczęły się telefony żeby się przenieść ale kwota 130 zł jest dla mnie nie dopuszczalna, teraz zadzwonił Pan z salonu że mają nową promocję (tak powiedział i takich użył słów) i opcja 300mb jest w cenie 109 zł (osobiście uważam że to raczej nie promocja a utrzymanie klienta), na moje pytanie czy to jest kwota obowiązująca całe 24 miesiące padła odpowiedź że tak. Wieczorem kontaktowałem się też z orange przez czat i tam również powiedziano mi to samo. Być może ta opłata za domek będzie wyszczególniona na fakturze ale orange obcięło mi 20 zł na cenach swoich usług nie wiem jak to będzie wyglądać bo umowy jeszcze nie podpisywałem ale w takiej cenie możliwe że się skuszę.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.

@krzysio6666  to co dostałeś to standardowa oferta dla przedłużających umowę, do tego dojdzie dopłata za Orange Światłowód w kwocie 14,99 zł/mies.

Zobacz tu 

slav72_0-1629627143720.png

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 20
  • 0

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.

Ja wiem że to standardowa oferta natomiast kwota na fakturze ma wynosić 109 zł, nie 129 (bo opłata za domek to już nie 15 a 20 zł) tylko 109 - nie wiem gdzie co gdzie urwą jaki rabat utrzymaniowy zastosują ale kwota na fakturze ma wynieść 109 zł więc jakby nie było powinno być 20 zł taniej, tak przynajmniej usłyszałem w dwóch miejscach a jak będzie to się okaże.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.

@krzysio6666  nie wiem jak to będzie w Twoim przypadku, ale wszędzie w regulaminach występuje opłata za tzw. utrzymanie łącza w zabudowie jednorodzinnej i tak 14,99 zł pozostaje niezmieniona gdy już płacisz tą opłatę i przedłużasz umowę, 20 zł gdy nie płaciłeś dotąd tej opłaty i przedłużasz umowę. W każdym bądź razie nie będę się spierał i gdybał, daj znać jak przedłużysz i będziesz miał umowę jak to wygląda u Ciebie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Pobór opłaty 20 zł za przyłącze.

@krzysio6666  Daj znać jak podpiszesz umowę. I jeszcze jedno pytanie czy może wpinać się będziesz w światłowód Taurona, który teraz jest budowany na Dolnym i Górnym Śląsku oraz w Małopolsce?