Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - oferta/konfiguracja

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

Witam wszystkich użytkowników,

 

W związku z przeprowadzką w przyszłym roku, zastanawiam się nad skorzystaniem z usługi Orange Love, gdyż będzie to jedna z lepszych ofert w docelowym miejscu.

 

Mam pytanie odnośnie konfiguracji odpowiedniego pakietu (może ktoś z was miał podobny temat). 

 

Zastanawiam się czy taka konfiguracja jest możliwa:

 

- Pakiet TV

- Internet Domowy 

- Telefon stacjonarny (jako część pakietu)

- 2x abonament komórkowy z urządzeniami 

 

Odnośnie pierwszych trzech punktów, nie mam wątpliwości. Natomiast, nie mogłem wyszukać informacji nt. dwóch abonamentów komórkowych z urządzeniami w ramach tej samego pakietu. Z tego co mi wiadomo to do konfiguracji można dorzucić jeden abonament komórkowy wraz z urządzeniem.

 

Nigdy wcześniej nie korzystałem z usług Orange, także byłaby to dopiero pierwsza umowa. 

 

Ktoś z was spotkał się już z taką konfiguracją?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love - oferta/konfiguracja

@Rein Według informacji na stronie z ofertą możliwe jest połączenie w pakiecie kilku kart SIM. Wielu użytkowników uważa, że nie warto kupować telefonu w ramach umowy na usługi, bo często się przepłaca. Poza tym brandowane (markowane) telefony najczęściej zdecydowanie później "dostają" aktualizacje systemu (android) ... więc... namawiałbym do przeanalizowania tego rozwiązania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love - oferta/konfiguracja

@Rein Według informacji na stronie z ofertą możliwe jest połączenie w pakiecie kilku kart SIM. Wielu użytkowników uważa, że nie warto kupować telefonu w ramach umowy na usługi, bo często się przepłaca. Poza tym brandowane (markowane) telefony najczęściej zdecydowanie później "dostają" aktualizacje systemu (android) ... więc... namawiałbym do przeanalizowania tego rozwiązania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - oferta/konfiguracja

Formalnie w samym love jest jedna karta sim. Dodatkowe dzięki promocji "za łączenie usług w Orange" kosztują po 19.99 (to plan standardowy).

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

Dziękuję za informację, Pozdrawiam


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Orange Love - oferta/konfiguracja

Właśnie się zastanawiam na przejście na ORANGE LOVE z tym ,że abonamenty komórkowe na 5numerów kończą mi się w lutym 2018 ,ORANGE FIBER 600Mbits z telewizją i telefonem stacjonarnym ,którego nie mam pod koniec maja 2018 i dodatkowo mobilnym internetem na tablet w lipcu 2018 roku.

Ciekawi Mnie czy oferta będzie lepsza od tego co mam teraz gdy wezmę dodatkowo na jeden numer telefonu abonament ze smartfonem Huawei Mate 10Pro.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love - oferta/konfiguracja

To musisz indywidualnie podpytać na BOK lub w salonie. Bo podejrzewam, że masz obecnie różne zniżki z promocji łączonych więc ciężko bez danych określić co się opłaca.