Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex vs nju mobile

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange Flex vs nju mobile

Jak wyżej, która oferta najlepsza? Maksymalne zużycie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Flex vs nju mobile

Wedkug mnie FLEX jest fajniejsza oferta niz Nju mobile.

Flex ma wiecej pakietow i mozliwisc zmiany na wyzszy abonament w kazdej chwili. Wszystko kontrolujesz przez latwa w obdludze apke.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Flex vs nju mobile

Wedkug mnie FLEX jest fajniejsza oferta niz Nju mobile.

Flex ma wiecej pakietow i mozliwisc zmiany na wyzszy abonament w kazdej chwili. Wszystko kontrolujesz przez latwa w obdludze apke.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Flex vs nju mobile

@ketrasaArtur myślisz ze nju mobile się kończy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Flex vs nju mobile

@Anonim raczej nie. Pewnie obie oferty jeszcze dlugo beda na rynkuEmotikon: Mrugający


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 19
  • 0

Orange Flex vs nju mobile

Oferta dla dwóch osób jest atrakcyjniejsza w NJU. Wg mnie FLEX powinien poprawić ofertę rodzinną. Może mały pakiet internetu do najtańszej opcji za 15 zł (a na pewno opcja automatycznych przelewów GB, żeby nie pamiętać o tym co miesiąc) ?. Może zwiększający się pakiet internetu za staż do wszystkich ofert. Cena dodatkowych pakietów internetu też mogłaby być atrakcyjniejsza (bardziej się opłaca zwiększyć na miesiąc plan niż kupić paczki w takich cenach co są teraz).

Ogólnie rzecz biorąc jest dużo możliwości. Jak na razie FLEX chyba nie porwał tłumów. Jest dobrze a może być jeszcze lepiej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Orange Flex vs nju mobile

@ketrasaArtur nie do końca się zgodzę z Tobą.

w Flex ma 30GB za 30 pln a jak masz staż w NJU to dostajesz 60GB za 39 pln

Nie wiem jak jest to we Flex ale np w nju nie musisz wyrażać zgód marketingowych i taki ruch nie wpływa na zmianę ceny.

poza tym jestem tradycjonalistą i wolę mieć kartę sim w telefonie 😉

 

pytanie czy jak masz wirtualnego sim-a to pokazuje Ci że slot karty sim jest zajęty czy pełny oraz czy usługa wymaga non stop aktywnego połączenia z internetem, czego nie ma w przypadku "normalnego" sim-a 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Flex vs nju mobile

@pablus we Flex-ie jak piszesz, nie ma stażu, co do stażu w NJU to nie posiadam wszystkich informacji,bo z tej oferty korzystam sporadycznie. Osobiście wolę pakiet w ofercie na kartę, gdzie za staż dostaję już 45 GB za 25 PLN i do tego rozmowy i SMS-y nielimitowane ze wszystkimi.

 

Co do planów FLEX, to jeszcze sprostowanie. W każdym planie masz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y i do tego pakiety GB:

15 GB kraj + 2,65 GB UE - 25 PLN

30 GB kraj + 3,18 GB UE - 30 PLN

50 GB kraj + 5,3 GB UE - 50 PLN

100 GB kraj + 8,47 GB UE - 80 PLN

 

Dodatkowo można dokupić GB w kraju:

1 GB - 3 PLN

5 GB - 10 PLN

10 GB - 15 PLN

 Wszystkie zmiany można robić na bieżąco,  bez konieczności oczekiwania na zakończenie planu miesięcznego. Jedynie zmiana na plan niższy jest z końcem obecnego planu.

 

Czy za 39 PLN masz tylko pakiet 60 GB, czy dochodzą jeszcze minuty i SMS-y? Czy jak pakietu GB nie wykorzystam, to mi przepada, czy sumuje się w następnym okresie rozliczeniowym?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Orange Flex vs nju mobile

w nju mam za 39 wszystko bez limitu i 60Gb internetu. Pakiet nie jest przechodzący czyli w następnym miesiącu masz 60Gb. ja korzystam z neta w telefonie non stopi nigdy mi nie zabrakło.

dodatkowo w nju jak nie używasz nie płacisz a jak wykorzystasz za mniej to płacisz mnie 😉

 

https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono/