Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stara neostrada Max 10Mbs

Highlighted

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

Stara neostrada Max 10Mbs

Kiedy będzie światłowód  na ul. Nyskiej lub ul. Świętokrzyskiej ? Mamy tu tylko stara neostrada która jest wolna i nikt nie modernizuje i chętnie wszyscy By wymienili. Dlaczego nie inwestujecie w obszaru gdzie jest stara neostrada? Czy już nigdy nie będziemy mieli szybszego internetu?  Ile musiało być podpisanych umów w celu doprowadzenia światłowodu ? Tym bardziej ze jest na sąsiednich ulicach. 

1 ODPOWIEDŹ 1
Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 172
  • 480
  • 2

Stara neostrada Max 10Mbs

Nie podałeś, o jakie miasto chodzi, więc nie da się tego sprawdzić, dodam tylko, że jest to forum użytkowników dla użytkowników, rzadko kiedy udzielają się ludzie "od Orange", więc nie musisz się do nas zwracać "per Orange". Jest tu również dość dużo wątków nt światłowodu, w wyszukiwarce na Nasz Orange wystarczy wpisać "kiedy światłowód". Jak każda technologia, potrzeba czasu, żeby do każdego dotrzeć. Przede wszystkim są to ogromne koszta, na które nie stać pojedynczego użytkownika, a i sam światłowód nie jest na ten moment aż tak powszechną rzeczą, jakby się wydawało z reklam. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy jest jakaś inwestycja w Twoim miejscu zamieszkania, można sprawdzić na https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/ z zaznaczeniem "Planowana rozbudowa (POPC)". 

Jeżeli chcesz troszkę bardziej ogólnej odpowiedzi, polecam przeczytać https://biuroprasowe.orange.pl/blog/qa-jak-to-dziala-10/