Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odmowa rat przy przeniesieniu numwru


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Odmowa rat przy przeniesieniu numwru

Witam. Chciałem przenieść numer do sieci Orange. W dniu dzisiejszym dowiedziałem się że numer mogę przenieść ale odmówiono mi przyznania Huawei p30 pro w wybranej ofercie. Telefon mógłbym dokupić dopiero po 14 dniach od podpisania umowy na gorszych warunkach. Chciałbym dowiedzieć się co może być przyczyną takiej decyzji. Z góry dziękuję za odpowiedź 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Odmowa rat przy przeniesieniu numwru

@Pourtant  u Operatora od którego przechodzisz do Orange, nie miałeś jakiś opóżnień w płatnościach, czy coś innego, bo normalnie nie ma takich restrykcji. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Odmowa rat przy przeniesieniu numwru

Młody Pesel ? W Orange nie miałeś wcześniej usług ? Jakieś problemy windykacyjne u innych operatorów ? Jaki warunek dostępu wybrałeś przy przenoszeniu numeru ?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Odmowa rat przy przeniesieniu numwru

Rocznik 92. Umowa o pracę na czas nie określony. U poprzedniego operatora wszystko płacone na czas. Już kilka sprzętów na raty miałem w swoim życiu i przeszkód nie było. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odmowa rat przy przeniesieniu numwru

a miałeś kiedyś usługi w orange/idei nawet 10 lat temu?
Masz czyste konto w big i bik?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Odmowa rat przy przeniesieniu numwru

Usług w Orange nie posiadałem. Aktualnie mam kredyt ale nigdy nie było problemu z ratami. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odmowa rat przy przeniesieniu numwru

A pobierasz info o sobie w BIG i BIK? czasem wisi parę groszy. Ew warto sprawdzić się. Raz na pół roku jest to bezpłatne.

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Odmowa rat przy przeniesieniu numwru

@Pourtant Była odmowa sprzedaży z terminem czy wymagany był depozyt? Nie spotkałem się z sytuacją odmowy. Przy depozycie zawsze jest info z jakiego tytułu....