Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oczekiwanie na światłowód


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Oczekiwanie na światłowód

Cześć Wszystkim 🙂

Przyszedłem się trochę pożalić i może uzyskać w końcu jakąś konkretną informację.

 

Mianowicie od początku grudnia troszkę przyspieszył temat uruchomienia światłowodu w mojej lokalizacji (osiedle). Temat ruszył ostrzej w okolicach świąt, kiedy to po osiedlu chodzili przedstawiciele handlowi, przedstawiali oferte i informowali, że od 05.01.2022 ma ruszyć możliwość składania zamówień.

Termin 05.01 dawno minął, a o możliwości składania zamówień światłowodu ani widu ani słychu.

Konsultanci Orange nie są w stanie udzielić jakiejkolwiek pomocy. Wszystkie rozmowy kończą się tekstem "nie mam daty w systemie, mam jedynie informację, że inwestycja jest planowana". Wszystko fajnie, tylko że instalacja na osiedlu jest gotowa i nic się z tym nie dzieje.

 

Może spojrzy na to jakaś "głowa" z Orange i będzie w stanie pomóc, kończą się mi pomysły, chciałbym to eskalować gdzieś wyżej, ale niestety nigdzie nie ma takich możliwości.

11 ODPOW. 11

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 101
  • 0

Oczekiwanie na światłowód

widoznie nie maj jescze mozliwości techniczych bo napewno by podłaczyli juz dawno


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Oczekiwanie na światłowód

A czy przedstawiciele zostawiali jakieś ulotki, bądź wizytówki, z kontaktem do siebie?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Oczekiwanie na światłowód

@kupiecd 

Trudno coś będzie doradzić, bo nie podałeś żadnych namiarów. To co napisałeś jest nieprecyzyjne. Na czym opierasz przekonanie, że "instalacja jest gotowa"?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Oczekiwanie na światłowód

Przepraszam, zapomniałem opisać wszystkiego.

Przedstawiciele zostawili ulotki. Z jednym z nich jestem w kontakcie, ale on sam nie jest w stanie za wiele zdziałać.

 

Z tego co wiem, to instalacja jest do poprawienia - dokładniej chodzi o jakieś uszczelnienie (więcej szczegółów nie znam).

Na tej podstawie twierdzę, że instalacja jest gotowa. W grudniu studzienkami telekomunikacyjnymi były ciągnięte kable, przed świętami był montaż urządzeń w piwnicach. Na skrzynkach są naklejki Orange.

 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Oczekiwanie na światłowód


@kupiecdnapisał(-a)

...

Z tego co wiem, to instalacja jest do poprawienia - dokładniej chodzi o jakieś uszczelnienie (więcej szczegółów nie znam).

...


Czyli zapewne instalacja nie jest jeszcze odebrana. Jeśli nie masz jakichś lokalnych dojść do wykonawcy lub inwestora to nic się nie dowiesz. Tu tym bardziej, bo nikt się nawet nie będzie w stanie domyślić o jaki rejon chodzi. Gdybyś podał jakieś przybliżone namiary, byłaby (minimalna) szansa że ktoś z forumowiczów coś w tej sprawie przypadkiem wie. Oficjalnymi kanałami dowiesz się tylko tego czego się dowiedziałeś.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Oczekiwanie na światłowód

Miejscowość jestem w stanie podać, jest to Kobyłka pod Warszawą 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Oczekiwanie na światłowód

@kupiecd Jeśli napiszesz adres osiedla, to może coś się wyszuka...

W dzisiejszych czasach jest problem z realizacją projektów, więc lekkie opóźnienie to norma


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 15
  • 0

Oczekiwanie na światłowód

Kordeckiego


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Oczekiwanie na światłowód

@kupiecd To na raty, został jeszcze numer osiedla na ulicy (i będzie kompletny adres..)