Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe doświadczenie z sklepem orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 275
  • 1

Nowe doświadczenie z sklepem orange

Korzystam ze sklepu Orange od kilku lat. Spłaciłem już trzy umowy kredytów, a mam jeszcze kilka w stałej obsłudze - spłacie. I to raczej nie drobiazgi. 

W patek złożyłem zamówienie na kolejne urządzenie. Spłaciłem już po 20 miesiącach laptopa, to uznałem ze mogę sobie pozwolić, na cos nowego. Niestety trafiłem jak zwykle na modyfikacje weekendowe.  Zadzwoniłem wiec do konsultanta. bardzo mila Pani umówiła sie ze mną, jak uruchomia system - to do mnie zadzwoni w poniedziałek 21.02.2022 o 16.00. oferta nie jest korzystana, cena wyższa od rynkowej o jakieś 600 zł. jednak pewnie pochodzenie. Z rozrzewnieniem wspominam czasu gdy w Orange kupowało się taniej niż na rynku i na raty. 

Pani mnie olała, Nie zadzwoniła. napiszcie o własnych doświadczeniach 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Nowe doświadczenie z sklepem orange

Po laptop się idzie do sklepu z laptopami, a nie do sklepiku Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe doświadczenie z sklepem orange

Tak to wygląda, dlatego zamiawiam sam bez pomocy konsultantów. Polecam, bez niedomówień i późniejszego narzekania, że ktoś komuś coś wciska.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Nowe doświadczenie z sklepem orange

Po laptop się idzie do sklepu z laptopami, a nie do sklepiku Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowe doświadczenie z sklepem orange

@marchello999 , zgodzę się z @Ron em, że najlepiej samemu odszukać na stronie Orange, jaka oferta odpowiada Tobie. Też tak kupiłem laptopa, mając dwie inne rzeczy na raty. Wybierasz i sam się dobijasz z zamówieniem. To działa!😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Nowe doświadczenie z sklepem orange

Hm ja  jednego z moich laptopów kupiłem w sklepie na K. bo nie wiem czy wolno reklamowac  a nie w Orange. W Orange ceny nie te na raty kosmos a w sklepie wybralem sobie dokładnie każdą rzecz poczawszy na matrycy a skonczywszy na antywirusie i jestem bardzo zadowolony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe doświadczenie z sklepem orange

Ceny na dany dzień są wypadkową wielu czynników. Od kilku lat w cenach ukryte są koszty obsługi rat, gdyż Orange ma niekiedy mniejsze wymagania związane z weryfikacją płatniczą niż banki w sieciach elektromarketów.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 275
  • 1

Nowe doświadczenie z sklepem orange

Zawsze tak robiłem. I nigdy nie było problemu. nie wiem jak można by inaczej. 

 

Tak było ale już nie jest - Niższe wymagania związane z weryfikacja. Niestety w moim przypadku jakaś szemrana firma windykacyjną zapisała tam informacje o nie spłaceniu karty bankowej sprzed 15 lat. Przez zmiany w przepisach o przedawnieniu. Było 10 lat a teraz jest 6 lat. To oni to sumują. Nikt jeszcze skargi do Sadu Najwyższego nie złożył. Jednak ustawa o uporządkowaniu tego rynku jest w sejmie. I stracą wszystko i wszyscy ala windykatorzy. Życie. Kupuje tutaj na raty od kilku rat spłaciłem już 4 przedmioty. po 20 rat każdy i nagle stałem sie nie wiarygodny.

 

 

 

____________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.