Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Oferty Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nowe Oferty Orange

► Temat, ze względu na charakter omawianego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Abonament (etykieta: klient indywidualny) - Moderator Wiktor ◄

 

Siemka. Mam pytanie jak się zaopatrujecie na nowe oferty Orange. Bo w porównaniu z poprzednią to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Była oferta Smart Plan LTE czy jakoś tak i to była oferta korzystna. Obecna hmmm bieda z nędzą, pod względem internetu to dno. Zastanawiam się czy nie zrezygnować i przejść do innej sieci.

20 ODPOW. 20

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2007
  • 5375
  • 181

Nowe Oferty Orange

Cóż. Jednym internetu starcza innym nie.Obecna oferta promuje bardzo konwergencję. Rabaty są za łączenie usług. Cenowo nie jest źle moim zdaniem. Internetu w ofertach głosowych zwłaszcza w Love faktycznie powinno być trochę więcej.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Nowe Oferty Orange

Najlepiej jak nie kupujesz telefonu w abonamencie to przejść na usługę na kartę i tam dostaniesz więcej internetu 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe Oferty Orange

Nie wiem jakie miałeś i masz propozycję, ale jest więcej i co mozna jeszcze wytargować na utrzymaniu.

2018.11.29_20h06m20s_001.jpg2018.11.29_20h06m27s_002.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Nowe Oferty Orange

Piotrekk85 na kartę w takich kwotach można otrzymać więcej internetu obecnie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe Oferty Orange

W nju (druga marka Orange) też, i z czasem co pół roku więcej. Tylko kwestia czy ktoś woli fakturę czy doładowania. Ew. inne opcje dodatkowe czy potrzebna nowa słuchawka czy nie.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Nowe Oferty Orange


Pokaż szczegóły
@Piotrekk85napisał(-a)
Tylko kwestia czy ktoś woli fakturę czy doładowania. Ew. inne opcje dodatkowe czy potrzebna nowa słuchawka czy nie.

Dokładnie, ja nastawiam się na RATY na telefon, który mogę dobrać w każdym momencie.

 

Pokaż szczegóły
@Arti_Kn_Pl, Obecna oferta promuje bardzo konwergencję. Rabaty są za łączenie usług

Zgadza się, opłaca się w ramach łączenia usług.

 

 

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Nowe Oferty Orange

Nie no wtedy 2 tel za 40 dyszki i 25 GB internetu. Teraz mam o 10 GB mniej i to z podziałem na każdy numer. To taki standardzik widzę że dla stałych klientów cięcia. Dlatego się zastanawiam czy nie rzucić tego wszystkiego i przejść do innej sieci. Bo co 2 lata muszą coś zepsuć.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Nowe Oferty Orange

Acha telefonów nie chcę i nie brałem, na kartę też przechodzić nie chcę mam abonamenty ohohoho albo i dłużej 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Nowe Oferty Orange

A na utrzymaniu nic nie dostałeś? Ogólnie może napisz czego oczekujesz, w jakiej kwocie i czy z urządzeniem czy bez.