Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 128
  • 469
  • 1

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

Tzn. zgłosić rezygnację w salonie, a nową umowę złożyć przez internet? Tylko czy składając przez internet nie będzie jakichś problemów z załatwieniem sprawy, chciałbym mieć jak najmniejszą przerwę w dostępie do internetu. I tak mnie nurtuje, skoro wyłączenie usługi może zająć parę dni, to czy jak wezmę w tym czasie nową i mi ją zainstalują, to nie będzie żadnych problemów, skoro stara umowa może jeszcze obowiązywać? Teraz też natrafiłem właśnie na jakiś wątek (chociaż tam było to bardziej pogmatwane), że ktoś anulując umowę z powodu śmierci i podpisując nową, potem miał wolniejszy internet.

 

Czyli skoro usługa będzie wyłączona np. do 7dni, to rozumiem, że lepiej nie zanosić od razu do salonu starego sprzętu jak pójdzie się anulować umowę, tylko zanieść jak już wszystko przestanie działać?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5476
  • 22050
  • 180

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

@Kamas21bardzo trudno gwarantować taki a nie inny przebieg załatwienia Twojej sprawy. Osobiście poszedłbym do salonu z aktem zgonu i wyjaśnił konsultantowi to wszystko co tu napisałeś. Jeśli trafisz na kompetentną i życzliwą osobę to załatwisz wszystko za jedną wizytą i od ręki. Ale może być też i tak że trafisz na... mniej fajny dla Ciebie zbieg okoliczności. Rady dostałeś, teraz musisz sam podjąć rękawicę i powalczyć.

Anonim

Nie dotyczy

Najkorzystniejsza cenowo oferta internet+tv (ewentualnie komórka)

Jeśli chodzi o to bieżące wykorzystanie Mój Orange potrafi cuda pokazywać. I to w obie strony. Ja ostatnio korzystałam z tego rabatu -10 zł za pierwsze logowanie a na tym wykazie widziałam -60 zł. Oczywiście naliczyli poprawnie szkoda 😅