Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mobilny internet USB LTE niepełnosprawnych

Anonim

Nie dotyczy

Mobilny internet USB LTE niepełnosprawnych

Witam serdecznie chciałem, państwo u was zależy z Krakowa od Niepołomice zasięgu Niepołomice ,ul. Zabierzowska 37 Niepołomice chciałem brać abonamet za 1Zł urządzenie LTE w tym od pierwszego cennika są przejmujecie z udogodnieniach dla niepełnosprawnych bo jestem niepełnosprawnych nie wiem możecie możliwość połączyć razem na wystawienia jeden faktury jakiś określić tylko USB był dobry Damian Eliasz A można zamówić u was sprzęt tym kartę SIM stałej a bedą internet nielimitowanie na 4G Utrla bez ograniczenia umowa na okres a potem bedziemy zgłoś przed na stałej a jeżeli państwo nie przejmujecie z okresu no bierzemy na 2 lata ale można zawieszać faktury a internet powinno działanie za aktywacja 1zł za urządzenie na niepełnosprawnych w tym LTE Utra, bez limitu GB prędkość mocny. ale można czy nie tak a jezeli nie no nie bierzemy tylko tak pytałem

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Mobilny internet USB LTE niepełnosprawnych

Cześć.

Prawie wszystko jest możliwe, o czym piszesz. Niestety nie ma tylko rabatów, ale i tak oferta jest dosyć porównywalna jak w innych firmach.

Tylko napisz w czym możemy Ci dokładniej pomóc. Czy chcesz by ktoś do Ciebie zadzwonił i przyjął zamówienia? Czy chcesz zamówić konsultanta do domu? Ew. czy chcesz podejść do salonu?
Anonim

Nie dotyczy

Mobilny internet USB LTE niepełnosprawnych

chodziło że zefateon myśle macie dostepnych USB LTE wtym dodatkowe połaczenie mojego komórkowy razem USB można zrobic ale bez rabatów tylko dla Niepełenosprawnych


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Mobilny internet USB LTE niepełnosprawnych

Niestety Zetafon jest ofertą na pojedynczy numer, bez możliwości łączenia z innymi numerami.