Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mogę mieć 4 abonament?

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Mogę mieć 4 abonament?

Witam. Mam pytanko ponieważ mam 3 telefony w abonamencie a chciałem synowi wziąc Xboxa na abonament. Mogę wziąc 4 abonament? Jest to możliwe?..

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Mogę mieć 4 abonament?

@rafal5, z pozycji forum nie ma jeszcze możliwości przejścia na oferty, bo przed chwilą sprawdzałem, ale  z tego linka tak, więc wybierz, co Ciebie interesuje. Mogą do Ciebie oddzwonić tutaj

Albo zakładka forum Oferta jest sprawna.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Mogę mieć 4 abonament?


rafal5 napisał(-a):

Witam. Mam pytanko ponieważ mam 3 telefony w abonamencie a chciałem synowi wziąc Xboxa na abonament. Mogę wziąc 4 abonament? Jest to możliwe?..


@rafal5, a co ogranicza wzięcie kolejnej oferty? Kliknij.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Mogę mieć 4 abonament?


burebusek napisał(-a):

rafal5 napisał(-a):

Witam. Mam pytanko ponieważ mam 3 telefony w abonamencie a chciałem synowi wziąc Xboxa na abonament. Mogę wziąc 4 abonament? Jest to możliwe?..


@rafal5, a co ogranicza wzięcie kolejnej oferty? Kliknij.


No właśnie nic. Abonamenty na bieżąco płacone. Ale wole sie upewnic

Anonim

Nie dotyczy

Mogę mieć 4 abonament?

@rafal5, z pozycji forum nie ma jeszcze możliwości przejścia na oferty, bo przed chwilą sprawdzałem, ale  z tego linka tak, więc wybierz, co Ciebie interesuje. Mogą do Ciebie oddzwonić tutaj

Albo zakładka forum Oferta jest sprawna.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Mogę mieć 4 abonament?

@rafal5 Czy odpowiedź Burebuska okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jej jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy