Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lokalny doradca biznesowy


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Lokalny doradca biznesowy

Chętnie porozmawiam jeżeli jeszcze aktualne. Jestem nowy na forum. Prośba o wiadomość z kontaktem do siebie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Lokalny doradca biznesowy

A Pan to ...?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Lokalny doradca biznesowy

@bwlodar jeżeli posiadasz dużą firmę, to skorzsytaj z tego formularza: http://www.orange.pl/kid,4004867744,id,4004867749,article.html

 

Jeżeli mniejszą, to na dole strony masz "Spotkaj się z prywatnym doradcą". A jest to pod poniższym linkiem: https://www.orange.pl/male_firmy

 

Jeżeli jesteś pracownikiem, to przeczytaj zasady, które są tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Lokalny doradca biznesowy

Zaintrygował mnie ten temat, trafiłem na niego przypadkiem szukając czegoś na google - pracuję dla Orange i chętnie pomogę Panu @mmmmmm jeżeli jeszcze aktualne. Nie wiem gdzie leży genezę problemu że od listopada nikt się z Panem @mmmmmm nie skontaktował. Wyszedłem z założenia że lepiej późno niż wcale.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Lokalny doradca biznesowy


@bwlodarnapisał(-a)

Zaintrygował mnie ten temat, trafiłem na niego przypadkiem szukając czegoś na google - pracuję dla Orange i chętnie pomogę Panu @mmmmmm jeżeli jeszcze aktualne. Nie wiem gdzie leży genezę problemu że od listopada nikt się z Panem @mmmmmm nie skontaktował. Wyszedłem z założenia że lepiej późno niż wcale.


Wysłałem tez do Pana @mmmmmm wiadomość prywatną.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Lokalny doradca biznesowy

Witam, minęło wiele miesięcy, niestety już nieaktualne. Wybraliśmy inną firmę w której korporacyjny beton nie powoduje takich żałosnych problemów.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Lokalny doradca biznesowy


@mmmmmmnapisał(-a)

Witam, minęło wiele miesięcy, niestety już nieaktualne. Wybraliśmy inną firmę w której korporacyjny beton nie powoduje takich żałosnych problemów.


Szkoda, w wiadomości prywatnej wysłałem kontakt do siebie, w razie potrzeby się polecam. Pozwolę sobie jeszcze później do Pana napisać na priv. Może uda mi się zmienić Pana negatywne zdanie. Pozdrawiam.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Lokalny doradca biznesowy

Niestety za późno, jak trzeba podpisać umowę jesteście pierwsi po prowizję, jak trzeba potem uzyskać informacje, coś doprecyzować lub coś nie działa - znikacie. Umowy zostały podpisane, dziękuję bardzo.

P.S. Zróbcie w końcu punkty styku w swojej sieci w Polsce i wymieniajcie się darmowo ruchem bo routing przez frankfurt to jest dramat.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Lokalny doradca biznesowy


@mmmmmmnapisał(-a)

Niestety za późno, jak trzeba podpisać umowę jesteście pierwsi po prowizję, jak trzeba potem uzyskać informacje, coś doprecyzować lub coś nie działa - znikacie. Umowy zostały podpisane, dziękuję bardzo.

P.S. Zróbcie w końcu punkty styku w swojej sieci w Polsce i wymieniajcie się darmowo ruchem bo routing przez frankfurt to jest dramat.


Ma Pan mylne wrażenie, przynajmniej o mnie. Pracuję w branży na tyle długo że niejednokrotnie jestem w stanie pomóc moim klientom zdalnie, nawet nie pisząc zleceń na uszkodzenia. Mam referencje od moich klientów dotyczące nie tylko sprzedaży, ale i opieki nad produktem. Jeżeli ma Pan jeszcze jakąś usługę w Orange to chętnie podejmę temat i sprawdzę czy jest możliwość jakiejś optymalizacji, ewentualnie porostu możemy porozmawiać. W wiadomości prywatnej wysłałem Panu kontakt @ do siebie. Pozdrawiam.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Lokalny doradca biznesowy

Witam, nie pisze o Panu, pisze o dotychczasowych wielu pracownikach Orange z którymi mieliśmy do czynienia. Jeśli tak jest pozostaje życzyć aby wprowadził Pan nową jakość w Orange.