Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kompetentny, skuteczny i kontaktowy przedstawiciel


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 834
  • 3

Kompetentny, skuteczny i kontaktowy przedstawiciel

Mam kilka adresów biznesowych bliżej lub dalej istniejącej infrastruktury Orange.

Od miesięcy polecany tutaj przedstawiciel biznesowy z jakiegoś powodu nic nie zdziałał, częściej nie odbiera telefonu niż odbiera.

W związku z tym że straciłem nadzieję co do współpracy z nim poszukuję osoby która będzie skuteczna w pchaniu przyłącz światłowodowych w kilku lokalizacjach. W pierwszej kolejności i na już są dwie:

1. Warszawa, budynek z dwoma podmiotami, co najmniej 2 usługi biznes, (jedna internet druga prawdopodobnie internet+TV), na biznes. Temat łatwy, światłowód wszędzie dookoła.

2. Budynek centrum edukacyjnego , światło 2-3 słupy dalej. 1000/300 na biznes na już.

Temat sprawnego podpisania umowy przez właściciela budynku załatwiam ja.

Pilne.

Jak będzie skuteczność będą kolejne adresy. Ktoś coś?

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kompetentny, skuteczny i kontaktowy przedstawiciel

Idź do Miasteczka Orange i poszukaj jakiegoś account managera. Choć Warszawa to nie łatwy i prosty temat. Raczej orka na ugorze.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 452
  • 834
  • 3

Kompetentny, skuteczny i kontaktowy przedstawiciel

@Piotrekk85  w jakich godzinach można tam kogoś zastać? To prawda Orange to jakiś straszny beton muszę się prosić żeby móc płacić im za usługę, poza tym doświadczony manager sprzedaży  nie może się przez niego przebić... Najpierw obiecuje że temat prosty i 2-3 tygodnie a chyba z rok już minął jak nie dwa kiedy walczę aby to załatwić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kompetentny, skuteczny i kontaktowy przedstawiciel

W tym roku wiele inwestycji jest wstrzymanych przez pandemię. Priorytetem dla Orange jest POPC bo są duże opóźnienia i ryzyko utraty dofinansowania. Niestety nie wiem jak jest w tym roku organizacja pracy w Miasteczku Orange. Może być też tak że wszyscy pracują z domu 🤷 ew poszukaj kogoś z Orange na LinkedIn.