Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet do samochodu

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19198
  • 55450
  • 750

Internet do samochodu

@bibimbap w przypadku oferty na kartę, chodzi o pakiet 300 GB na rok, czyni 25 GB co miesiąc po doładowaniu za 5 zł miesięcznie.

Więcej informacji:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-01-2024-r-Promocja-300-GB-za-darmo-przez-rok-w...

Można też uruchomić doładowania przez stronę internetową:

https://doladowania.orange.pl/ i aktywiwać stałe zlecenie. Wpadną dodatkowe GB z tytułu doładowań online.

 

Jak chcesz najtańsze rozwiązanie, to FLEX odpada, bo tam najniższa opłata, to 30 zł/m-cy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5829
  • 23730
  • 199

Internet do samochodu

@bibimbap 

Jak nie wiesz o co chodzi z Flex, to najprościej zainstaluj apkę i wypróbuj. Nie spodoba się to nie musisz w to wchodzić. A jeśli się spodoba, to możesz numer zmigrować. To jest takie coś pośrednie między typowymi prepeidami a abonamentem a wspominam o tym w kontekście Twojego pytania tylko ze względu na te dodatkowe karty do numeru, które są za darmo (ciągną internet z konta głównego). Ceny są w tej ofercie całkowicie przejrzyste i wszystkim zarządzasz sam z apki innej niż MO, galaktycznie bardziej przyjaznej klientowi niż apka MO, która jednak dla konta abonamentowego nie jest niezbędna, natomiast apka Flex jest niezbędna. Aktualnie są chyba cztery plany, zresztą wszystko widać jak na dłoni na stronie flex.orange.pl. Migracje nic nie kosztują, trzeba jednak pilnować środków przy migracji (bo te nie migrują).

PS. Cenowo to nadal może się opłacać: najtańszy oficjalny abonament w Orange to jednak 55PLN/mies czyli istotnie więcej niż 30PLN/mies za Flex. Kolejne minimum 5PLN na doładowania jeszcze jednej karty i robi się 60PLN... Za 20 PLN więcej we Flex można mieć plan praktycznie bez limitu na wszystko i bez zastanawiania się nad taktyką. Nawet w najtańszym planie jest 30GB/mies, owszem odrobinę mniej  niż te 50GB w najtańszym abonamencie, ale już w planie za 50PLN jest więcej internetu niż w abonamencie, bo 80GB... Oczywiście to wszystko rozważania wirtualne: nie wiadomo na jakiej umowie jest zainteresowany i jakie ma potrzeby. Myślę jednak że cenowo sprawa nie jest aż tak jednoznaczna jak mogłaby wyglądać. Przy pojedynczej usłudze nic nie przebije ofert kartowych, ale przy więcej niż jednej już jest się nad czym zastanawiać.

 

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu

Mam jeden numer w sieci i umowa na pewno jeszcze ponad rok, więc chyba nie mogę od tak przejść na tego flexa. Pomyślę o tym za rok teraz chyba jednak nie mam wyjścia i muszę zgłębić tą ofertę kartową. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32652
  • 38064
  • 1376

Internet do samochodu

Internet mobilny tylko sim bez urządzenia przez stronę www można zamówić z bezpłatną rezygnacją mimo umowy na czas określony.

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1925
  • 9405
  • 76

Internet do samochodu

Możesz kupić starter w sklepie ale od niedawna jest dostępny zakup startera przez internet. Daje w porównaniu z innymi starterami więcej internetu po doładowaniu więc lepiej taki wybrać. https://www.orange.pl/view/kup-starter


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu

Dzięki wszystkim za propozycje muszę to teraz przetrawic i zdecydować się na jedną.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32652
  • 38064
  • 1376

Internet do samochodu

Domów internet mobilny bez lojalki

https://www.orange.pl/internet/internet-mobilny

Na start trochę usług trzeba powyłączać, ale potem 10 zł miesięcznie do rachunku i święty spokój.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu

Zdecydowałem że biorę ten internet za 10 zł. Jak będzie mało to jak pisaliście zrezygnuje i chcąc nie chcąc wezmę tą opcję na kartę. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Internet do samochodu


@bibimbapnapisał(-a)
 Jak będzie mało to jak pisaliście zrezygnuje i chcąc nie chcąc wezmę tą opcję na kartę. 

Lub do tej oferty dokupisz dychę za dychę 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Internet do samochodu

A ja spróbował bym zapytać dealera marki którą masz o pakiet internetowy z kartą SIM bo takie istnieją w salonach samochodowych- w poprzednim samochodzie miałem pakiet fabryczny ale na 3 lata - potem musiałem przez WiFi się łączyć lub przez telefon ale byłem na akcji serwisowej i przedłużyłem sobie internet za jak dobrze pamiętam 200zl na 3 lata - działa w kraju i zagranicą , sam sobie ściąga aktualizacje oprogramowania i mapy. Dodatkowo łączy się z aplikacją w telefonie - można zapomnieć kluczy 😀