Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet do samochodu

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2031
  • 9815
  • 82

Internet do samochodu

Jest promocja 300GB na rok czyli 25GB na miesiąc pod warunkiem doładowania za 5zł/mc. Działa na starterach kupionych online co ma dodatkową zaletę, że doładowania na nich dają dwa razy więcej internetu i konto standardowo jest ważne rok. Czyli za piątaka na miesiąc masz około 50GB. Kup taki starter online również za 5zł.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 692
  • 18

Internet do samochodu

@bibimbap, to zależy od tzw. zapasowego pakietu danych na konto. To pakiet 10GB za 10 zł, który włącza się sam, gdy wykorzystasz podstawowe 10GB. Możesz zablokować jego uruchamianie SMSem, dzięki temu masz 10 GB + 1Mb/s za 9,99.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5998
  • 24401
  • 206

Internet do samochodu

@bibimbap 

Albo będzie tanio, albo wygodnie. Poza tym pamiętaj że na tym forum wolno pisać tylko o ofertach jednego operatora.

Na twoim miejscu wziąłbym poważnie pod uwagę Flex. Możesz w tej ofercie normalnie używać numeru, a jednocześnie mieć dodatkową kartę SIM tylko do internetu, którą umieścisz w samochodzie. Jedyny minus to to, że dodatkowe karty Flex nie działają za granicą. Zresztą możesz to wypróbować zupełnie za darmo.

Generalnie po taniości to tylko kombinacje kartowe. Natomiast można też zejść z ceną jednostkową, jeśli się rozsądnie zblokuje oferty. Czyli więcej za więcej, i wtedy możesz mieć wygodniej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19378
  • 55993
  • 760

Internet do samochodu


@Samotnicknapisał(-a)

Jest promocja 300GB na rok czyli 25GB na miesiąc pod warunkiem doładowania za 5zł/mc. Działa na starterach kupionych online co ma dodatkową zaletę, że doładowania na nich dają dwa razy więcej internetu i konto standardowo jest ważne rok. Czyli za piątaka na miesiąc masz około 50GB. Kup taki starter online również za 5zł.


Interesująca propozycja taniego dostępu do internetu. Warte uwagi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32706
  • 38324
  • 1384

Internet do samochodu

Czy ten internet tylko w Polsce czy jeździsz też za granicę?

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu


@Samotnicknapisał(-a)

Jest promocja 300GB na rok czyli 25GB na miesiąc pod warunkiem doładowania za 5zł/mc. Działa na starterach kupionych online co ma dodatkową zaletę, że doładowania na nich dają dwa razy więcej internetu i konto standardowo jest ważne rok. Czyli za piątaka na miesiąc masz około 50GB. Kup taki starter online również za 5zł.


Zaciekawiles mnie. Czyli mam kupić konkretny starter i później tylko doładowywać co miesiąc po 5 zł? Tak jak wam napisałem jestem imbecylem prepaidowym dlatego muszę tu dokładniej dopytac. Czy oprócz doładowania coś więcej muszę robić? Co się dzieje po tym roku? Czy te niewykorzystane gigabajty normalnie przechodzą na następny miesiąc?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu


@marcin0216napisał(-a)

@bibimbap, to zależy od tzw. zapasowego pakietu danych na konto. To pakiet 10GB za 10 zł, który włącza się sam, gdy wykorzystasz podstawowe 10GB. Możesz zablokować jego uruchamianie SMSem, dzięki temu masz 10 GB + 1Mb/s za 9,99.


To mam na swojej komórce. No ale myślałem że to co wcześniej mi proponowali chłopaki to jest oddzielna karta z pakietem 10 giga za 10 zł? Tak chyba było w tym linku z ofertą 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Internet do samochodu

@bibimbap  oczywiście że jest to sam pakiet internetowy na nowej karcie SIM (tyle że wiążesz się z Orange abonamentem i umową na 2 lata), kliknij w link Internet mobilny od Orange - używaj, gdzie chcesz i jak chcesz| Orange Polska i przeczytaj, tam jest dokładnie wyjaśnione co i jak łącznie z regulaminem usługi.

Edyta:

Tak to wygląda w podsumowaniu:

 

slav72_1-1698592699831.png

 

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu


@j131napisał(-a)

@bibimbap 

Albo będzie tanio, albo wygodnie. Poza tym pamiętaj że na tym forum wolno pisać tylko o ofertach jednego operatora.

Na twoim miejscu wziąłbym poważnie pod uwagę Flex. Możesz w tej ofercie normalnie używać numeru, a jednocześnie mieć dodatkową kartę SIM tylko do internetu, którą umieścisz w samochodzie. Jedyny minus to to, że dodatkowe karty Flex nie działają za granicą. Zresztą możesz to wypróbować zupełnie za darmo.

Generalnie po taniości to tylko kombinacje kartowe. Natomiast można też zejść z ceną jednostkową, jeśli się rozsądnie zblokuje oferty. Czyli więcej za więcej, i wtedy możesz mieć wygodniej.


Jeśli chodzi o flexa to wogole nie wiem o co jest w tej ofercie, ale scenariusz jest taki że swój obecny numer przenoszę do tej oferty i wtedy mogę włączyć ta dodatkowa kartę? A ile by mnie to wtedy kosztowało i czy taka zmiana nie jest dodatkowo płatna? Auto używane jest w zasadzie tylko w Polsce więc zagranicznego pakietu nie potrzebuje.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu


@slav72napisał(-a)

@bibimbap  oczywiście że jest to sam pakiet internetowy na nowej karcie SIM (tyle że wiążesz się z Orange abonamentem i umową na 2 lata), kliknij w link Internet mobilny od Orange - używaj, gdzie chcesz i jak chcesz| Orange Polska i przeczytaj, tam jest dokładnie wyjaśnione co i jak łącznie z regulaminem usługi.


Tak czytałem tylko kolega mnie zakręcił i jakoś zgłupiałem 🤪. Teraz już widzę że dwie różne sprawy.