Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet do samochodu

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu

Cześć. Mam w samochodzie radio z wejściem na karte sim i chciałbym tam podłączyć jakieś internety. Prosze o wskazanie konkretnej opcji w Orange która dała by mi tak z 10 giga miesięcznie. Myślę ze tyle powino mi wystarczyć na słuchanie muzyki nawigacje i takie tam głupoty androidowe w samochodzie? No i oczywiscie najważniejsze żeby nie zjadło to mojego skromnego portfela 😋 Z góry dziękuję

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271
30 ODPOW. 30

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu

No ta tańsza opcja byłaby ok, tylko od czego zależy to czy będę płacił 19 czy 9 zł? A to 1 mega po wykorzystaniu tych 10 giga da radę?


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10703
  • 94

Internet do samochodu

Cześć @bibimbap 

czy posiadasz abonament komórkowy w Orange? Czy Twoje radio posiada WIFI, funkcje Bluetooth lub wejście USB? Oprócz tego co zaproponował kolega wyżej myślę o takiej jeszcze opcji jeśli posiadasz  abonament komórkowy Orange  to myślałem nad takim pomysłem jakbyś udostępnił ze smartfona(telefonu) internet i byś wtedy korzystał z pakietu GB z Twojego  abonamentu komórkowego  w radiu samochodowyM.  Zerknij do tego linka z Orange  Jak udostępnić internet przez telefon – poradnik dla początkujących https://www.orange.pl/poradnik/twoj-internet/jak-udostepnic-internet-przez-telefon-poradnik-dla-pocz...

Pozdrawiam 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu

Mam komórkę w Orange ale właśnie nie chce łączyć jej z samochodem. Jeździ nim i moja żona i rodzice i chce żeby ten internet działał tam cały czas dlatego takie radio kupiłem i chce tam jednak na stałe jakaś kartę z internetem


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19198
  • 55448
  • 750

Internet do samochodu

@bibimbap ja bym nie wiązał się umową. Raczej bym skorzystał z oferty na kartę, gdzie po wykupieniu pakietu bez limitu mam 25 GB co miesiąc za 31 zł.

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

Dodatkowo wpadają GB za doładowania, a jak jeszcze mało, to można uruchomić 1200 GB na rok, dostajesz wtedy paczkę po 100 GB co miesiąc, oczywiście musi być aktywny wspomniany wyżej pakiet bez limitu.

Inna opcja, to FLEX

https://flex.orange.pl/

lecz w tej ofercie będzie bez limitu za 30 zł i pakiet  30 GB. Zaletą, że można na forum NO poprosić o przekazanie GB, jak zabraknie

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dziel-si%C4%99-GB-ze-znajomymi-w-Orange-Flex/m-p/158634#M489

albo GB przechodzą do sejfu, jeśli ich nie wykorzystasz. Później można w dowolnym momencie odebrać.

 

Zaletą oby ofert, że można w dowolnym momencie zrezygnować, z umowy bez konsekwencji nie zrezygnujesz.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Internet do samochodu

@ketrasaArtur  ale to o czym piszesz to oferty z rozmowami, sms, internetem, a kolega @bibimbap  chce sam internet do radia, poza tym chce na stałe więc abonament by mu nie szkodził i cena miesięczna o wiele niższa, zresztą musi sam zdecydować, ja i Ty daliśmy tylko przykłady...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 65
  • 0

Internet do samochodu

Wolałbym jednak płacić mniej. To 10 giga za 9,99 byłoby najlepsze. Opcji na kartę raczej nie chce kiedyś próbowałem i nie mam do tego kompletnie głowy, trzeba tego cały czas pilnowac, no nie dla mnie to jest.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19198
  • 55448
  • 750

Internet do samochodu

@bibimbap tak nie do końca trzeba pilnować. Można stałe zlecenie doładowywania uruchomić.

Ale to Twoja decyzja, wybierasz to co najbardziej odpowiada. Ze @slav72 daliśmy propozycje.

 

@slav72 ja obecnie na działce korzystam z internetu na kartę z NL lub FLEX, potrzebne tylko GB, ale jest więcej jak w abonamencie. Dlatego zaproponowałem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Internet do samochodu

@ketrasaArtur  oczywiście rozumiem, każda propozycja jest do rozważenia, zależy co wybierze zainteresowany.

PS.

Ja nie bawię się w oferty na kartę, a to ze względu na potrzebę no limitów we wszystkim, w szczególności w necie (wykorzystuję setki GB miesięcznie), właśnie tydzień temu przedłużałem nasze abo i teraz mamy wszyscy no limit (rozmowy, sms, internet - prawdziwy no limit, nie namiastka) za 3 dychy miesięcznie (w sumie 90 zł za trzy numery, ale to nie w pomarańczy).