Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

Temat przeniesiony z Abonament do odpowiedniej kategorii + dodane etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam

Interesuje mnie oferta "Internet lte dla domu" a chodzi dokładnie o oferta:

internet dla domu

Jest to chyba jakaś nowa oferta Orange bo wcześniej nie widziałem tego na stronie.
Niestety nie ma tam żadnych szczegółów czy rzeczywiste jest no limit, czy internet zwalnia po wykorzystaniu określonej liczby danych, nie podano nawet ceny?
Ktoś moze powiedzieć cos wiecej o tej ofercie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

To jest stara, archiwalna oferta - mowa jest też o CDMA której w Orange nie ma już trochę. Na dziś są tylko oferty z limitami mniejszymi lub większymi opisane tutaj https://www.orange.pl/internet-mobilny , może @Wiktor zgłosisz stronę do aktualizacji?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

To jest stara, archiwalna oferta - mowa jest też o CDMA której w Orange nie ma już trochę. Na dziś są tylko oferty z limitami mniejszymi lub większymi opisane tutaj https://www.orange.pl/internet-mobilny , może @Wiktor zgłosisz stronę do aktualizacji?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

Nic ciekawego ta oferta , 250gb to za mało dla mnie i na dodatek za 69zł
Mam inne usługi w orange ,myślałem ze znajde tu tez internet lte bez zwalniana prędkości i zostane u jednego operato ale chyba najwyższe pora zmienic internet na lte od tmobile, aktulanie maja oferte prawdziwe lte no limit i nawet taniej niz orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

Nie jest to prawdziwe nolimit od wakacji. Na start było w T-Mobile, ale już za dużo jest osób nadużywających sieci.
Anonim

Nie dotyczy

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

Praktycznie to trzeba wypróbować jak dany interek działa. T-Mobile jest obciążony, teraz to już nie jest to, co było. Wiadomo, im więcej użytkowników tym gorszy internet. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

Jak można nadużywać to za co się płaci i ma się to bez limitu?

kolega ma i sobie chwali a bardzo dużo pobiera.

Ja  z racji ze mam telefon komórkowy w Orange to chciałem tez internet ale jak jest limit prędkości to na pewno się nie zdecyduje.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

Jeśli masz ofertę bez limitu, to owszem. Ale jak się wczytasz w obecne regulaminy oferty w TMobile, to jest mały "haczyk" związany ze stabilnością sieci.
Kiedyś tak nie było - jeśli Twój znajomy brał ofertę przed wakacjami - to tego nie było.
Anonim

Nie dotyczy

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

T-Mobile przycina prędkość jak się na maxa dużo pobiera. Nie wiem kiedy jest ten próg, ale trzeba się z tym liczyć. Mam dwa T-Mobile podłączone i można się zorientować, kiedy oni przycinają. Orange też przycina.  

Jakby Orange miało normalny bez limitu, lub przynajmniej powyżej 1T limit danych w ogólnej ofercie, to ja bym to wziął, pewnie inni też. Jakie są kryteria przycinania prędkości transferu w Orange to nie wiadomo.

Mam tylko Orange do testu z limitem danych do dwóch giga. W zasadzie, żeby tylko zasięg sprawdzić.

  


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

Jak już posiadasz telefon komórkowy, to w pakiecie Orange Love Internet 4G i komórka wynoszą razem 79,99zł. Chyba że jest możliwość Internetu Stacjonarnego. Tam już nie ma limitu danych, a limit prędkości. Wszystko można sprawdzić tutaj: https://www.orange.pl/love


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Internet LTE dla domu, jak to wyglada na prawde

@Spyra, czy udało Ci się wybrać już jakąś ofertę? Czy któraś powyższych odpowiedzi zasługuje na oznaczenie jako rozwiązanie na Twoje zapytanie?