Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja neostrady

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Instalacja neostrady

Dzięki za info, dla mnie nie będzie problemem przekopać kawałek .
Jeszcze mam takie pytanko , właśnie dostałem smsa z potwierdzeniem , że technik jutro przyjedzie i wykona instalacje to znaczy , że był pod domem i ocenił , że jest możliwość podłączenia ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12909
  • 53068
  • 610

Instalacja neostrady

@bgtjg Musisz wiedzieć, że TV zabierze z pasma 20Mb/sek około 8 Mb/sek na transmisję strumieniową. Jeśli prędkość będzie na poziomie 15Mb/sek to w czasie oglądania telewizji net będzie miał 7Mb/sek w downloadzie. Jeszcze raz zwracam uwagę na to, żebyś zapytał o to nstalację kabla eth do dekodera. Na wi-fi nie licz tym bardziej, że jest różnica pięter ustawienia modemu i dekodera. Jeśli do neo 20 to dostaniesz UHD 80 w którym pracuje wifi 2,4 GHz. Może być problem...a retransmiter może nie zadziałać. Jak ułożysz kabel to przy dekoderze założysz switcha i Access pointa i jednocześnie obsluzysz tv i wifi na piętrze

 

@bgtjg jeśli komuś nter widział, to wie jaki jest zakres prac. Oni wiedzą, że jak są słupki a nie słupy to muszą kopać...

 

___________

* Scalenie postów – moderator Kinga


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Instalacja neostrady

Ponownie dzięki za podpowiedź.

Co do neta wystarczy te ~ 8mb/s.

 

Zastanawia mnie sprawa z tym smsem jeszcze co pisałem w poprzednim wpisie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3038
  • 31

Instalacja neostrady

@bgtjgdostales sms z przypominajaka odnosnie jutrzejszej instalacji.
jutro na miejscu monter stwierdzi czy da sie podlaczyc.
Mb/s telewizja zabiera Ci wtedy kiedy masz iptv, jezeli telewizja jest swiadczona po dth (satelita) to masz pelne pasmo neta do wykorzystania (na tyle na ile pozwala linia)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12909
  • 53068
  • 610

Instalacja neostrady

@PARANOJA Słusznie, ale jeśli ma zlecenie na IPTV to tv satelitarnej nie założy. DTH ma jednak i wady. Pogoda, wysterowanie anteny itd..i tym bardziej potrzebny jest kabel do dekodera...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Instalacja neostrady

Czekam na technika pełen nadziei , że będzie mógł zainstalować neo.

 

Jak się uda to dam znać i wrzucę jakieś screeny ze speedtestow


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12909
  • 53068
  • 610

Instalacja neostrady

@bgtjg Jeśli monter będzie widział problem w wykonaniu instalacji zawszeozesz negocjować własną pomoc czy wykonanie wykopu lub ułożenie/ kupienie rurki podziemnej we własnym zakresie. Inwestujesz w Swoje...pociągnie technika za język i niech określi z doświadczenia jak to będzie działać w tym rejonie. Informuj na bieżąco i nie daj się zakręcić frazesami z cyklu " nie da się"


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12909
  • 53068
  • 610

Instalacja neostrady

@bgtjg No i jak instalacja???