Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 88
  • 0

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@agat13 a to dziwne bo w modemie jest albo 6 albo cos zle policzyłem ,w komputerze jest normalnie 8 zył


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@piccowaty bywają 6-pinowe, ale to tylko telefoniczne. Eth to 8 linowa wtyczka. Bywają niestety oszukane 4 żyłowe kable i 8 pionowe wtyczki ( piny 1,2,3,6), ale to "niewłaściwe technicznie" 😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 88
  • 0

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@agat13 Ogólnie to ostatnio kurier mi przywiózł nowy modem mianowicie Alcatel linkhub lte cat7
i chciałem tam już przełożyć kartę sim ale zauważyłem ze nie ma kabla Ethernet co jest trochę dziwne bo kabel który mam w domu jakiś stary to wchodzi w modemie do wtyczki opisanej tel a w komputerze wchodzi do wtyczki opisanej Ethernet (wtykam tą sama końcówka kabla ) i w końcu nie wiem jaki to kabel a i w instrukcji była napisana zawartość 4 przedmioty tj modem, kabel zasilający, skrócona instrukcja obsługi i kabel Ethernet (którego nie było w środku) i co mam z tym zrobić kabel dokupić w własnym zakresie czy iść do salonu z reklamacją bo nie chce mi się czekać na kuriera w jedną i powrotem. Np to jest kabel ethernet tak ? https://allegro.pl/oferta/kabel-sieciowy-lan-ethernet-skretka-gold-5m-10417346736

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 88
  • 0

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@ketrasaArtur moze masz jakis pomysł co z tym zrobic ?

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@piccowaty  taki kabel możesz kupić niedrogo w dużym markecie na stoisku z elektoniką, w Castoramie, w elektromarkecie ważne żeby miał opis LAN RJ 45 CAT 5e lub LAN RJ 45 CAT 6a. Jak uważasz możesz złożyć reklamację w salonie na niekompletny zestaw. Zależy też jaki długi kabel potrzebujesz, bo w zestawach od operatora są przeważnie długości 1 metra.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 88
  • 0

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@slav72 1m? Troche krótki wolalbym 3/5m czyli lepiej będzie kupic sobie na własną rękenp z allegro

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@piccowaty  dlatego napisałem Ci że operator daje w zestawie metrowy, jak potrzebujesz dłuższy to musisz sam sobie kupić odpowiedniej długości, w sklepach mają 2, 3, 5, 10 metrów, jak będziesz kupował to pamiętaj żeby miał takie oznaczenie o którym wcześniej pisałem (czy to kupując w sklepie czy na aukcji).

PS.

Ten do którego podałeś link jakiś podejrzany bez opisu oznaczeń.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@piccowatyTeraz zamówienia przez net realizowane są w ciągu 2-3 dni. Kup zatem kat5e o długości  1m, 3m i 5m...jeden transport mniejszy koszt, a i kwota niewielka. Dokładnie taki jaki podałeś w linku byle faktycznie z jakimś opisem a nie "no name" jak wspomniał @slav72