Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@piccowatyI widzisz, gdybyś zaczął od tego speedtestu, zapewne szybciej byśmy coś konkretnego zaproponowali. Oczywiście dalej podtrzymuję zdanie o skorzystaniu z NetMonstera, o testach na zewątrz i wcześniejszym ustaleniu kierunku usytuowania BTS i jego możliwości oraz testów na antenie kierunkowej (co ma jednak sens)...Budynek jednorodzinny czy blok mieszkalny? Są takie i takie na Olszynce  🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@piccowaty na ulicy Olszynki Grochowskiej 2C nadajnik obsługuje pasma LTE 800, 1800, 2100, 2600, 5G 2100. Mogą występować chwilowe problemy techniczne na tym nadajniku i okolicznych, głównie przeciążenia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 88
  • 0

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@agat13  blok mieszkalny 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@piccowaty sprawdź co zaproponowałem...pokaż, pomyślimy. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 88
  • 0

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@agat13 tak myslalem ze to moze byc wina tego ze modem mam podłaczony przez kablem usb a nie kablem ethernet. Ma to na cos wpływ ?

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@piccowaty modem po USB? A sprecyzujesz? Fotnij, opisz bo coś mi się tu nie zgadza...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 88
  • 0

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@agat13 modem alcatem mw40 połaczony zwykłym kablem usb jak do ładowarki do kamputera w panelu przednim bardziej chyba sie nie da tego wyjasnic. I jaeszcze takie pytanko bo własnie przyszedł nowy modem/ router i jest nie kompletny to co na gwarancje go trzeba oddac czy musze sobie sam dokupic brakujący kabel

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@piccowaty jakiego kabla brakuje?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 88
  • 0

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@agat13 kabla ethrnet albo tel nwm bo na modemie jest napisane tel i wchodzi jakis stary a na kompie jest napisane ethernet i tez wchodzi więc nwm

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

Gdzie mogę znaleźć możliwość wyboru ofert

@piccowaty  telefoniczny ma 2 lub 4 żyły i wtyczkę RJ11i przeważnie jest płaski, a  Ethernet ma 8 żył i szerszą wytczkę i jest grubszy - średnica 5 mm 

Kupisz oba bez problemu za kilka złotych