Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

@Anonim kiedyś taki wybór miał sens, bo wszystkie numery w jednej sieci miały niższe połączenia między sobą. Obecnie chyba tylko fiolet stosuje promocje połączeń między swoimi numerami i to nie we wszystkich ofertach.

Teraz kierując się wyborem operatora zwracałbym uwagę na zasięg i zarządzanie numerem przez apke.

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

@ketrasaArtur  rozmowy w jednej sieci, to jednak zaleta, lepsza jakość połączeń w Orange 😉

Działa mi Volte i HD Voice 😉

Połączenia w Play czy zestawianie własnych z tą siecią, to często koszmar, szum i pogłos...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

Bardzo się cieszę się że mój temat stał się popularny 🙂 ja zaniedługo przeniosę nr do orange 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

Już jutro mój numer będzie w orange 🙂 i bardzo się z tego powodu cieszę. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

@Januszbba  cieszymy się razem z tobą 😅


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

@Anonim Już jestem na pokładzie Orange 🙂 ale pewnie nagrodę za użytkownika miesiąca już nie odbiorę hah


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

@Januszbbanapisz do zespołu NO i przedstaw sprawę. Może jeszcze coś się da zrobić.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

@ketrasaArtur Już napisałem 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

Jestem od początku lipca 2013. 🙂 Co zdecydowało? Byłem w Plusie na kartę i brakowało mi minut. Dodatkowo Plus irytował mnie swoją polityką np. że nie ludzie w MixPlusie nie mogli kupić więcej niż chyba 5 pakietów SMS w miesiącu. Wtedy kiedy SMSy były jeszcze popularne niektórym ich brakowało i np. mieli drugą kartę w 36i6 gdzie można było pisać bez limitu. Orange wprowadził wtedy promocję i kojarzę że chyba po doładowaniu za 200 zł miałem kilka miesięcy rozmów bez limitu. To mnie skłoniło to przejścia (wtedy moja dziewczyna a obecnie żona również z Plusa uciekła do Orange). Tu jeszcze wspomnę że kolejnym argumentem za przejściem było problemy z dochodzeniem SMSów (wysłany ale nie docierał) co szczególnie na początku znajomości nie było dobre. 🙂 Możliwe że mogło to zależeć od telefonów jednakże na tych samych urządzeniach w Orange było okej. Miałem epizod że próbowałem przejść do Red Bull Mobile m.in. ze względu na połączenia oczekujące i połączenie konferencyjne jednak ich system przy przenoszeniu nie działał - tzn. był to bardzo popularny problem wtedy na forach i prawdopodobnie chodziło o to że sprzedawcy w sklepach mieli przyciągać klientów do Play a nie do submarki. Bardzo cieszę się że to przeniesienie się nie udało. 🙂 Bardzo mocnym punktem dla mnie aby być w Orange była modernizacja sieci przez Orange i T-Mobile jako !Networks w całej Polsce. Wiadomo że co przeciętnego Kowalskiego może to interesować jednak dla mnie pasjonata ma to znaczenie i zwracam na to uwagę. No i rzecznik Orange co powoduje że Orange w sieci jest "otwarte" i można sporo fajnych rzeczy się dowiedzieć, podobnie jak kiedyś Gruszka w Playu, z kolei np. taki Plus to zamknięte korpo na internautów w moim odczuciu, oficjalna komunikacja itd... I jeszcze jedno, mam uzbierane ponad 4TB internetu więc nigdzie się nie wybieram i uważam że jest tanio. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

Dobre pytanie dlaczego to Orange jest ze mna i z moja cała rodziną może dlatego że oferuje wiecej niz inni tak naprawdę od wielu wielu lat jestem w Orange na kartę uzbierałem do obecnej chwili 7 TB internetu oczywiście z każdym moim nowym doładowaniem cały czas pula internetu idzie do góry nie ograniczam się z telefonu cały czas z niego korzystam uwielbiam pisac smsy wysyłam ich dużo czasem 900 sztuk dużo rozmawiam nigdy nie miałem jakiekolwiek blokady że za dużo czegoś przekroczyłem. Ważnosc konta mam do 2033 roku na czacie konsultanci sa pomocni także obsługa jest dla mnie wazna gdyby coś było nie tak z usługami.Szkoda mi tylko usług takie jak skarbonka oraz kumulacja wazności konta bo z tego korzystałem no ale ogólnie jestem bardzo zadowolony z oferty i usług.