Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@ketrasaArtur  to tylko nasze dywagacje. Sprawa rozbija się nie o popularność  czy ofertę, a o kasę 

Decyzja biznesowa, mądrzejsi myśleli już o tym i tak zdecydowali...a nam tylko zostaje się z tym pogodzić 

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@ketrasaArtur Mix w Orange był na starej platformie, wiecznie problemy były, na starym forum były tematy o tym, dodaj małe zainteresowanie, finał będzie nieciekawy 😎

Nowe oferty są na innej platformie i są rozwijanie, dlatego jest zainteresowanie 😎

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@ketrasaArtur  każdy operator ma inny projekt biznesowy, pewnie dlatego jedni mają Mix, drudzy celują tylko w bez limitu, prostszy schemat i większy przychód 😉

Ja preferuję abonament, choć zakosztował bym Flex, może z ciekawości wezmę starter z salonu i przetestuje 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@Anonim z FLEX-a warto skorzystać. Tylko jak będziesz zakładał, to albo skorzystać z kodu polecającego, to za miesiąc dostaniesz 30 zł na konto, albo przed płatnością wpisać FLEX, to będziesz miał pierwszy miesiąc za 1 zł. Wtedy warto wybrać najwyższy plan i zmienić przed upływem miesiąca.

Z FLEX korzystam od października 2019r, czyli tyle ile jestem na NO 🤗😄

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@ketrasaArtur  będę to miał na uwadze 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

Rynek telekomunikacyjny bardzo sie zmienia.Co tydzień są inne oferty tak naprawdę oferta Mix jest po prostu nie opłacalna.Jeśli chodzi o Orange to tak zdecydowali u nas jeszcze co jest ale także zastanawiamy się nad rezygnacją z takich ofert.Tak naprawdę nie wiem czy w dzisiejszych czasach dla klienta indywidualnego opłaca się abonament.Abonament ma swoje plusy i minusy.Kiedyś w dawnej Erze GSM tez posiadałem abonament przez 4 lata i doświadczenia były różne z tym zwiazane oczywiście to była pierwsza oferta która weszła.Dziś abonament opłaca się dla firm nie powiem jeśli klienta indywidualnego stać na abonament to czemu nie ale uważam że trzeba dobrze sie nad tym zastanowić czy to jest opłacalne.Ja zawsze uważałem żeby kupić telefon na wolnym rynku niż u operatora ale każdy robi tak jak uważa za słuszne oczywiście na co go stać jaki ma budżet przeznaczony do tego.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3691
  • 19

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

Jak dla mnie oferty MIX są średnio atrakcyjne. Przykładowo fioletowi mają za 40 zł, 5 GB, 400 minut do innych sieci. W obecnych czasach można mieć w tej kwocie no limit i znacznie więcej neta. Można oczywiście dorbać telefon z dopłatą. 

 

@Luki9 ja też jestem za kupowaniem na wolnej rynku. Ogólnie za dzieciaka miałam prepaid, później przez taka numer abo na raty firmę (wtedy były telefony brane z jednorazową dopłatą). Od kilku lat mam już na siebie na prepaid i nie widzę dla siebie żadnej korzyści wiązania się abonamentem. Chodź oczywiście każdy robi jak uważa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 22052
  • 181

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

A właściwie co to dzisiaj jest "oferta MIX"?