Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

Dlaczego Orange jako jedyny operator z wielkiej czwórki nie posiada oferty MIX? Kiedyś była taka oferta, ale Orange z tej oferty zrezygnował. 

 

17 ODPOW. 17

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@ketrasaArtur Przypuszczam granicząc z pewnością, że jako decyzja biznesowa oparta była na dogłębnych analizach zainteresowania abonentów w aspekcie kosztów utrzymania oferty. Dodatkowo czasem coś w projekcie nie "wypali" i są większe problemy z utrzymaniem i naprawianiem niż z likwidacją.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@agat13 korzystałem z oferty MIX, jak tylko wystartowała. Orange jako jedyny traktował MIX-a jako abonament. Tylko w Orange MIX opłaty dokonywało się na konto, a nie jak u pozostałych po przez doładowanie konta. Może z tego powodu, że mieli coś przekombinowane, jak z kontem Mój Orange, musieli zrezygnować, bo koszty naprawy przekraczały zyski. Być może masz rację, że chodzi o ....


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@ketrasaArtur Każda oferta zanim wystartuje jest obliczona na efekt "wow". Nie wprowadzano by ich, gdyby nie były z założenia "skazane na sukces". Chociaż opłacalne. Życie jednak weryfikuje te założenia. Po jakimś czasie bilans kosztów utrzymania i zysków bywa ujemny. I o ile czasem warto utrzymać coś nierentownego, bo PR i odbiór klientów jest pozytywny, to przy minimalnym zainteresowaniu (lub lepszej ofercie konkurencji) nie ma powodów do utrzymywania takiego projektu. Może jeszcze uwarunkowania techniczne weszły w grę? Tego na 100% się nie dowiemy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@agat13 zgodzę się z Tobą. Jak dla mnie jak to ładnie się nazywa decyzja biznesowa firmy.  Może chodzić np. o wspomniane problemy techniczne. Jak pracowałam u konkurencji sproro zgłoszeń było w stylu : jak był moment odnowienia pakietu ten jeszcze nie zdarzył wejść a klient wysłał np SMS i nie przeszło odnowienie. Ale jak widać innych operatorów to nie odstrasza. Powód może być zupełnie inny, ale na pewno nikt się nie pochwali. Jedno jest pewne z jakiegoś względu przestało się Orange mix utrzymywać. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@ketrasaArtur , tak na marginesie, to zieloni ostatnio zrezygnowali z MIXa. Można tylko przedłużyć umowę. Pewnie wszyscy odejdą z ofert MIX. Chyba dlatego, że telefony są już na raty 0% . 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@Ron tego nie wiedziałem, chodź zielony MIX, jak i sieć nie jest dla mnie. Mają za słaby zasięg, więc szkoda czasu tracić na szukanie pola.

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@ketrasaArtur jak wszędzie z tym zasięgiem - zależy. Sama miałam plusa wiele lat i nie mogłam narzekać na zasięg. Chodź raz była taka śmieszą sytuacja. Rodzice zabrali mnie na wakacyjny wypad po ośrodka takiego nad jeziorem w lesie. To rzeczywiście była plama na ich mapie. Pamiętam, że po przyjdzie w wolnej chwili przeszłam się z telefon po ośrodku aby namierzyć miejsce gdzie jako tako łapie. Udało mi się znaleźć i tak wspomniałam rodzicom ale nie przywiązali do tego wagi. A do następnego ranka kiedy zostałam dość wcześnie obudzona. Okazało się, że do mojego taty zadzwonił ważny telefon. Udało mi się odebrać ale zerwało połączenie. Nie mógł złapać zasięgu dlatego mnie pytał gdzie mi wczoraj się to udało bo musiał pilnie oddzwonić 😅

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

Oferty Mix są obecnie nie popularne, po co więc coś takiego utrzymywać. W Orange jest obecnie Flex i chyba zastępuje Mix z nawiązką 😎

Nierentowne oferty znikają, wszak konkurencja wirtualna jest i do tego zmusza.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Dlaczego w Orange nie ma oferty MIX?

@Anonim korzystam z fioletowego mix-a. W Orange, jak piszesz jest subskrypcja, mix-a brak, fiolet dla odmiany ma mix-a, a zrezygnował z subskrypcji. Widocznie im się opłaca inny model biznesowy.