Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego otrzymałem odmowę na zakup telefonu?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Dlaczego otrzymałem odmowę na zakup telefonu?

Witam chciałem zakupić telefon w abonamencie ale mi odmówiono jestem młody 19 lat ale dochód mam stały i nie zalegam z żadnymi płatnościami jak to jest kto może kupić ofertę z urządzeniem .

 

______________

*Doprecyzowana nazwa tematu, aby bardziej odpowiadała tematyce problemu - moderator Wojciech.

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakup nowej oferty

Orange ma czasem dziwne zasady weryfikacji płatniczej.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Zakup nowej oferty

Tak domyślam się ale automatem dosłownie po 2 sekundach odrzucili mnie to nawet pewnie nie weryfikowali 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakup nowej oferty

A może masz coś negatywnego w BIK lub BIG?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakup nowej oferty

Albo masz czystą kartotekę. Wtedy drogi telefon w Orange ciężko wziąć.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Zakup nowej oferty

Nie mam nic żadnych długów ani nigdy jeszcze nic nie brałem na siebie żadnej historii w bik


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Zakup nowej oferty

To możliwe to żeby zacząć mieć jakąś historie to najpierw coś tańszego pewnie powinienem wziąć 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zakup nowej oferty

Jeżeli masz stały dochód, nie masz długów etc. to potraktowano Cię po macoszemu. Niech na piśmie Ci odpowiedzą dlaczego nie możesz wziąć telefonu w abonamencie. Najlepiej skontaktuj się jutro z konsultantem na czacie w celu wyjaśnienia sprawy.

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zakup nowej oferty


@wscieklaewkanapisał(-a)

Jeżeli masz stały dochód, nie masz długów etc. to potraktowano Cię po macoszemu. Niech na piśmie Ci odpowiedzą dlaczego nie możesz wziąć telefonu w abonamencie. Najlepiej skontaktuj się jutro z konsultantem na czacie w celu wyjaśnienia sprawy.

https://www.orange.pl/view/kontakt


Orange nie ma obowiązku informować o przyczynie odmowy zakupu telefonu i  na pewno takiej nie dostanie. Weryfikacje "ręczne" są wyłączone i decyduje tu automat. Przyczyną odmowy jest tu zapewne młody wiek powiązany z chęcią zakupu być może droższego urządzenia.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zakup nowej oferty


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

Jeżeli masz stały dochód, nie masz długów etc. to potraktowano Cię po macoszemu. Niech na piśmie Ci odpowiedzą dlaczego nie możesz wziąć telefonu w abonamencie. Najlepiej skontaktuj się jutro z konsultantem na czacie w celu wyjaśnienia sprawy.

https://www.orange.pl/view/kontakt


Orange nie ma obowiązku informować o przyczynie odmowy zakupu telefonu i  na pewno takiej nie dostanie. Weryfikacje "ręczne" są wyłączone i decyduje tu automat. Przyczyną odmowy jest tu zapewne młody wiek powiązany z chęcią zakupu być może droższego urządzenia.


Podejrzewam, że @Rafalbarcik10 chciał zakupić telefon w salonie. Ostatnio i ja miałam przykrą niespodziankę. Sprzedawczyni w pewnym salonie potraktowała mnie w sposób bardzo dla mnie nieprzyjemny, ale dobrze że była jeszcze druga Pani, która w miły rzeczowy i w błyskawicznym czasie załatwiła moją sprawę bez zbędnych komentarzy.

Moim zdaniem  nie zaszkodzi gdy @Rafalbarcik10 skontaktuje się z konsultantem z BOK celem wyjaśnienia sprawy.