Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Tak jak powyżej, jestem ciekaw czy komukolwiek to się udało Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Do złożenia zamówienia wymagane jest posiadanie konta, natomiast do jego założenia wymagana jest dodatkowa weryfikacja poprzez czat. Tylko, że żaden z doradców na czacie (a przynajmniej dwóch na których trafiłem) nie ma pojęcia o co z tym chodzi i odsyła do zamawiania poprzez infolinię Emotikon: Obojętny

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Powinna być opcja założenia nowego konta. Spróbuj od nowa w trybie incognito.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Próbowałem, jest to samo czyli rejestracja kończy się koniecznością przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Kilka dni temu był temat do założenia konta, żeby porozmawiać z konsultantem na czacie. Postanowiłem przetestować zakładanie konta.

 

Próba pierwsza:

Nowy adres e-mail, rejestracja, i konieczność podania PESEL. Koniec rejestracji, konto nie założone. Dodatkowa weryfikacja.

 

Próba druga:

Kilka dni później. Nowy adres e-mail, rejestracja, podanie hasła, konto założone. Pesel nie potrzebny. Dodatkowa weryfikacja nie potrzebna. Czat uruchomiony. Można podpinać numer i zostać nowym klientem Orange.

 

Nie wiem od czego to zależy, ale są momenty, że konto zakłada się bez problemów, a raz są takie kłopoty, że nie można przejść weryfikacji.

 

Zamówienia najczęściej składałem przez infolinię, uprzednio przeglądając ofertę na stronie orange.pl

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Ekran który pokazywałaś w innym wątku sugeruje że masz aktywną usługę w Orange. Nie masz jakieś starego prepaida na siebie? Doradca po uruchomieniu czata nie zawsze ma info co robiłeś wcześniej. Warto poprosić wtedy o migrację do nowego mój Orange.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

Można jeszcze sprawdzić możliwość odzyskiwania hasła, jeśli nawet przez przypadek zostało założone konto, a nie pamięta się o tym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?


@Piotrekk85napisał(-a)
Ekran który pokazywałaś w innym wątku sugeruje że masz aktywną usługę w Orange. Nie masz jakieś starego prepaida na siebie? Doradca po uruchomieniu czata nie zawsze ma info co robiłeś wcześniej. Warto poprosić wtedy o migrację do nowego mój Orange.

Miałem prepaida, ale z 10 lat przed wprowadzeniem obowiązkowej rejestracji. Nic poza tym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?


@ketrasaArturnapisał(-a)

Można jeszcze sprawdzić możliwość odzyskiwania hasła, jeśli nawet przez przypadek zostało założone konto, a nie pamięta się o tym.



Pod tym adresem e-mail nie ma konta w Mój Orange.
Wprowadź poprawny adres lub zarejestruj konto.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?

A może nadal aktywny? 😉

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy da się zamówić internet stacjonarny przez internet, nie będąc klientem Orange?


@voidnapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

Można jeszcze sprawdzić możliwość odzyskiwania hasła, jeśli nawet przez przypadek zostało założone konto, a nie pamięta się o tym.



Pod tym adresem e-mail nie ma konta w Mój Orange.
Wprowadź poprawny adres lub zarejestruj konto.


Też dostałem taki komunikat po wprowadzeniu e-maila, którego użyłem do testów. Po ponownym rejestrowaniu innego nowego e-maila, którego nigdy wcześnie nie użyłem i wprowadzeniu PESEL, dostałem komunikat, że konto już istnieje.

Proponuję więc zadzwonić do BOK: 510 100 100 i po podaniu PESEL-u sprawdzić, jakie dane istnieją w systemie Orange. Poprosić wtedy o wpisanie poprawnego e-maila i ewentualny reset hasła.