Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czas na kartę SIM

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czas na kartę SIM

 We Flexie doszedłem do tego momentu : Odbierz w salonie Orange - 0 zł

Odbierz darmową kartę SIM Flex w dowolnym salonie Orange. Znajdziesz ją na wieszaku lub poproś o nią sprzedawcę. No i potem na koncie mam Zeskanuj kod QR karty...a będę w salonie dopiero w piątek. W związku z powyższym mam pytanie zasadnicze: co mam w tej chwili zrobić na smartfonie, by do piątku nic mi nie przepadło, a więc wybrany plan i nowy numer, którego sobie zescreenowałem? Mam strzałki do wyboru, czyli wstecz i wyjście z Flexa...bo się boję, że coś schrzanię.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czas na kartę SIM

@Anonim  chwila, zgubiłem się.

Jeśli możesz zmigrować posiadany numer, to nie wybierasz "nie, chcę nowy numer"

 

Screenshot_20191015-195504.jpg

a gdy to wybierzesz masz ekran z proponowaną pulą numerów:

Screenshot_20191015-195611.jpg
jeżeli Ci się nie podobają klikasz "odśwież listę numerów" 

 

Screenshot_20191015-195556.jpg

OK i pojawi Ci się nowa...

 chyba że pomyliłem zrzuty... ale na 100% pojawią się inne. Jeśli chodzi o numer, to jestem przekonany, że można wielokrotnie dokonywać zmiany proponowanej puli (10 numerów) - ale być może szybko zaczną się powtarzać 😉 - zgaduję.

 

Bez "trzymania karty w ręku" nie warto tego robić, bo NIE powiążesz jej z planem. 

 

Nie wiem jak "zarządzasz swoim smartfonem", mnie się zdarza zostawiać w tle aktywne-działające aplikacje - możesz "ukryć" Flexa i wznowić działanie gdy będziesz mógł zeskanować QR kod z karty i powiązać ją z wybranym numerem, rejestracją Planu Flex.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czas na kartę SIM

@Anonim  chwila, zgubiłem się.

Jeśli możesz zmigrować posiadany numer, to nie wybierasz "nie, chcę nowy numer"

 

Screenshot_20191015-195504.jpg

a gdy to wybierzesz masz ekran z proponowaną pulą numerów:

Screenshot_20191015-195611.jpg
jeżeli Ci się nie podobają klikasz "odśwież listę numerów" 

 

Screenshot_20191015-195556.jpg

OK i pojawi Ci się nowa...

 chyba że pomyliłem zrzuty... ale na 100% pojawią się inne. Jeśli chodzi o numer, to jestem przekonany, że można wielokrotnie dokonywać zmiany proponowanej puli (10 numerów) - ale być może szybko zaczną się powtarzać 😉 - zgaduję.

 

Bez "trzymania karty w ręku" nie warto tego robić, bo NIE powiążesz jej z planem. 

 

Nie wiem jak "zarządzasz swoim smartfonem", mnie się zdarza zostawiać w tle aktywne-działające aplikacje - możesz "ukryć" Flexa i wznowić działanie gdy będziesz mógł zeskanować QR kod z karty i powiązać ją z wybranym numerem, rejestracją Planu Flex.

Anonim

Nie dotyczy

Czas na kartę SIM

Troszkę w rzeczywistości jest to pokręcone. Nie sądzisz? Bo jak dałem wstecz bez wylogowania, to appka poprosiła mnie o powtórzenie mojego zamiaru z planem za 25 zł i nowym numerem. Czyli, coś tam sobie niby zapisała w swojej "główce", ale skoro petent się ociągał, to trzeba go "targać" dalej za uszy Emotikon: Mrugający A ja dalej się głowię, czy mając już konto bez aktywnego planu, z Revolut to jest bliźniacza akcja z tymi 50 zł, czy osobno? Bo tak kombinuję (z chęci zysku Emotikon: Mrugający), dopóki można, gdybym pobrał kody od wszystkich Was siedmiu, to teoretycznie, czy praktycznie suma GB i PLN po 1 m-cu wpada do mnie i po 5 dych dla każdego? Bez Revoluta, bo tego nie rozgryzłem jeszcze, gdyż zamierzam podać kartę bankomatową. A tam, to trzeba założyć konto, pobrać appkę i pewnie gdyby był człowiekiem, spytałby, czy chytrusie nie chcesz aby za dużo mieć korzyści? Pewien nickowy Andrzej pisze, że można, więc Polak potrafi Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czas na kartę SIM

@Anonim  akcja z kartą Revolut, to wg. coś odrobinę innego. Czym innym są premie "za polecenie" Flexa... tu ten kto wprowadził kod osoby polecającej i ta właśnie osoba, dostaną premię - gdy nowy wytrwa w Planie Flexa co najmniej miesiąc.

Natomiast Revolut, a może należy napisać Orange Flex wraz Revolut - promując się wzajemnie, dają na konto karty Revolut 50 zł ekstra, dla klienta Orange, który ma flexa... Tylko żeby nie przechytrzyć, trzeba "rejestrować" się tymi samymi danymi... (adres e-mail) i numer Flex, który jak sądzę winien być już aktywny - zrealizowałem, zapomniałem niuanse.

Anonim

Nie dotyczy

Czas na kartę SIM

Jak się da @Misiek62  pokombinować, to czemu nie? Kombinuję to tak. Musisz mieć najpierw aktywnego Flexa, żeby pochwalić się Revolutowi, że "ja, to ja" Emotikon: Mrugający Natomiast jest w tym zapewne jakiś haczyk, bowiem najpierw przed kupieniem planu musisz podać formę płatności. A jak podasz Revoluta, jak nie masz Flexa? Taki krąg wzajemnej adoracji?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Czas na kartę SIM

@Anonim tu masz info Orange Flex i Revolut promo Szczęśliwa kobieta

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/orange-flex-bonusy-na-start-z-revolut/

 

Anonim

Nie dotyczy

Czas na kartę SIM

Dzięki @Bartłomiej  Emotikon: Szczęśliwy Czyli dwa źródła korzyści Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czas na kartę SIM

kurcze, nie wpadłem na to, żeby skorzystać ze swojego "polecenia" gdy uruchamiałem drugi plan na potrzeby testu 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czas na kartę SIM


@Anonimnapisał(-a)

Jak się da @Misiek62  pokombinować, to czemu nie? Kombinuję to tak. Musisz mieć najpierw aktywnego Flexa, żeby pochwalić się Revolutowi, że "ja, to ja" Emotikon: Mrugający Natomiast jest w tym zapewne jakiś haczyk, bowiem najpierw przed kupieniem planu musisz podać formę płatności. A jak podasz Revoluta, jak nie masz Flexa? Taki krąg wzajemnej adoracji?


@Anonim  jeśli serio chcesz regulować płatności za Flexa kartą Revolut, to przecież można podać aktualnie posiadaną kartę a potem ją zamienić na Revolutową..

Anonim

Nie dotyczy

Czas na kartę SIM

@Misiek62 , no tak to kombinuję. Najpierw podam swoją, a potem z linka na blogu zabiorę się za Revolut. Szkoda, żeś się sam sobie nie polecił, zwłaszcza po musowym dodaniu nowego adresu mailowego. Chyba nie byłby Flex tak inteligentny, ze wskazałby że ja to ja i guzik z 5-ciu dyszek Emotikon: Szczęśliwy