Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anulowanie przeniesienia numeru


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Anulowanie przeniesienia numeru

Czy ktoś może potwierdzić, że anulowanie przeniesienia numeru jest możliwe do 2 dni przed datą przeniesienia? Taką dostałem informację na czacie. Tak mi się wydaje, bo napisano mi "za dwa dni przed przeniesieniem numeru", a to trochę nie po polsku.

 

________________

Wydzielenie nowego tematu - Rafał

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Anulowanie przeniesienia numeru

@azertak tak, jest taka możliwość. Trzeba się skontaktować z operatorem u którego masz obecnie numer i poprosić o anulowanie przeniesienia. Nowy operator nie dostanie wtedy numeru od obecnego i przeniesienie nie dojdzie do skutku.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Anulowanie przeniesienia numeru

@azertak , tak, można to zrobić także w aplikacji, logując się i zaznaczając "anuluj przeniesienie".


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Anulowanie przeniesienia numeru

Hmm, ktoś mi przeniósł post i zrobił z niego nowy temat, a głównie pytałem w kontekście pierwotnego tematu. Wygląda na to, że bezkarnie nie przekonam się, czy flex o mnie zapomniał, bo możliwość wpisania kodu promocyjnego pojawia się 24 godz. przed przeniesieniem, które mogę anulować najpóźniej dzień wcześniej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Anulowanie przeniesienia numeru


mogę anulować najpóźniej dzień wcześniej.

edit dla jasności: dzień wcześniej niż pojawienie się opcji płatności i kodu, czyli te 2 dni przed przeniesieniem.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Anulowanie przeniesienia numeru

@azertak , tak to ja poprosiłem o nowy temat, aby nie mieszać. 

Jak dostałeś taką informację na czacie, to tym się kieruj. W aplikacji FLEX możesz anulować przeniesienie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Anulowanie przeniesienia numeru

@Ron Ok. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze informacje od wszelkiej maści konsultantów są wiarygodne - czasami dostawałem nawet sprzeczne od dwóch różnych osób w tej samej sprawie. I nie chodzi tylko o czat flex.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Anulowanie przeniesienia numeru

@azertak , nie powinno być problemów z rezygnacją przeniesienia, nawet 1 dzień przed przeniesieniem, ale nie pamiętam dokładnie i nie chce wprowadzać w błąd.  Jest opcja Anuluj przeniesienie w aplikacji, więc wystarczy kliknąć.