Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anty-DDoS

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

Anty-DDoS

Witam czy światłowód Orange dla małych firm ma Anty-DDoS?
Jeżeli tak, to po proszę o odpowiedzieć na pytania:

Przepustowość Anty-DDoS’a Orange
Jakiej firmy macie Anty-DDos’a
Jak aktywować go?
(Pytanie do Orange, bo na czatcie nie odpowiedziano)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Anty-DDoS

@robalmeister  jaki router masz i czy tam w zaporze nie da się blokować ataków DoS, bo przy stałym IP trzeba się lepiej zabezpieczyć, tym bardziej że grasz i inni starają się cię zniechęcić do grania, niestety to popularna taktyka, te ataki DoS, choć nie legalna i tacy użytkownicy powinni mieć zablokowany dostęp do serwerów, znając życie mają zmienne IP i czują się bezkarni.

Teoretycznie router powinien takie ataki blokować, ja tam mam tak to ustawione i ataków brak na IP, ale mam zmienne IP.

Bez nazwy-1.jpg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

25 ODPOW. 25

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Anty-DDoS

@robalmeisterZ tego, co kojarzę dla małych firm trzeba dokupić pakiet w którego skład wchodzi Cybertarcza. Nie obciąża ona transmisji i aktywujesz za pomocą wykupienia pakietu

Najlepiej skontaktować się z opiekunem handlowym Twojej firmy lub infolinią biznes.

https://www.orange.pl/view/internet-firmowy-ze-wsparciem


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

Anty-DDoS

znaczy tu chodzi o przepustowsc

Anonim

Nie dotyczy

Anty-DDoS

@robalmeister  wszystko w Temacie > https://www.orange.pl/duze-firmy/ddos-protection  😉

usługę ci aktywują bez problemu, tylko z infolinii biznesowej korzystaj, nie z czatu... czy bok dla indywidualnego klienta 😉

 

Klient biznesowy

Nasi Biznes Eksperci są dostępni

pon.-sb. 6:00-23:00

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Anty-DDoS

@robalmeisterMyślę, że zarówno nazwa jak i parametry techniczne zabezpieczeń pozostaną słodką tajemnicą operatora..Nikt nie ujawnia swoich kart. Próbuj, może ktoś odpowie, ale bym raczej na to nie liczył...

@Anonimto oferta dla dużych firm i instytucji...

Anonim

Nie dotyczy

Anty-DDoS

@agat13  może da się aktywować, jeśli nie to pozostaje szukać firmy zewnętrznej, co takie usługi świadczy.

Jeszcze dodam... ta usługa nie spowalnia internetu, szybkość będzie jak w umowie na światłowód, co do szczegółów tej usługi, to tajemnica firmy, nikt tego nie rozgłasza i publikuje, bo nie miało by to sensu, chyba żeby ułatwić ataki DDoS 😉

Z tego co w sieci znalazłem Netia ma tą usługę też, choć piszą o Korporacjach...

@robalmeister  raczej u operatora tej usługi nie dostaniesz, chyba że Korporację masz, czy dużą firmę.

Tak poza tym, jest CyberTarcza w Orange to już coś.

Wypada dodać, to forum użytkowników usług Orange, nie wsparcie Orange z ekspertami, na nurtujące cię pytania, tu nikt z Orange ci nie odpowie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Anty-DDoS

@AnonimZ doświadczenia wiem, że wiele informacji udaje się zdobyć. trzeba tylko wiedzieć o co i kogo się pyta...Nie są top jakieś super precyzyjne wieści, ale z grubsza składając dwie czy trzy, powstaje obraz sytuacji. Należy do wszystkiego podchodzić rozsądnie. Skoro mała firma, to nie ma się co spodziewać w ofercie dla małych przedsiębiorców rozwiązań globalnych dla korporacji...Nikt nie zrobi nawet szacunków kosztów dla indywidualnego przedsiębiorcy na sieć na usłudze powszechnej. Nie ta ranga sprzedaży usług zaawansowanych. Poza tym koszty. Mały przedsiębiorca nie poniesie kosztów usługi zaawansowanej. Po prostu się nie opłaca. Dlatego jest segmentacja klientów i przypisanie do nich usług. Tak mi sie wydaje 🙂

Anty-DDoS to usługa komercyjna niestety i trzeba ją dodatkowo zamówić. Czy będzie dostępna dla danej opcji usługi- to wie już tylko handlowiec 🙂

 

Anonim

Nie dotyczy

Anty-DDoS

@agat13  wiem o tym, nie wiem jak FunBox6 ma to ustawione, ale moje routery mają ochronę DoS, DDoS to już ataki na serwer, inna sprawa że jednostki nie są atakowane, bo potrzeba sporo komputerów/ zasobów, by atak był skuteczny, @robalmeister  konkretnie co chcesz chronić? Bo może nie potrzeba ci specjalna ochrona i droga niestety.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Anty-DDoS

Mi się wydaje, że najlepiej ws. bezpieczeństwa napisać do CERT https://cert.orange.pl/

Może @Rosiu Ci odpowie?
Anonim

Nie dotyczy

Anty-DDoS

@robalmeister  ty tak na poważnie z tą usługą 🤔

Tą usługą potrzebna w korporacjach i kosz dla nich żaden, klient za to zapłaci 😆

Takie ataki duże instytucje spotykają, więc mus taka usługa