Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anty-DDoS

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

Anty-DDoS

problem jest taki w vpnach, niektórych ze polowa serwerów Minecraft maja blokadę VPN. No zadzwonie do operatora swojego lokalnego, ale pewnie na orange zmienie

Anonim

Nie dotyczy

Anty-DDoS

@robalmeister  raportuj na Minecraft że ci atakują IP, pewnie młodociani amatorzy, poblokują im IP i się uspokoją, tam niestety VPN nie użyjesz i inni też, zmiana dostawcy netu nic nie zmieni, sporo użytkowników ma takie przygody jak ty, trzeba się z tym pogodzić, lub tam nie bywać, ataki DoS mają cię zniechęcić 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

Anty-DDoS

wlaśnie jest problem ze na duzo serwerow gram

Anonim

Nie dotyczy

Anty-DDoS

@robalmeister  jaki router masz i czy tam w zaporze nie da się blokować ataków DoS, bo przy stałym IP trzeba się lepiej zabezpieczyć, tym bardziej że grasz i inni starają się cię zniechęcić do grania, niestety to popularna taktyka, te ataki DoS, choć nie legalna i tacy użytkownicy powinni mieć zablokowany dostęp do serwerów, znając życie mają zmienne IP i czują się bezkarni.

Teoretycznie router powinien takie ataki blokować, ja tam mam tak to ustawione i ataków brak na IP, ale mam zmienne IP.

Bez nazwy-1.jpg


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

Anty-DDoS

mam to włączone jako 

SPI Firewall Protection

router technicolor
Dla was będzie lepiej gdy będziecie mieć nowego klienta 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Anty-DDoS

@robalmeister 

To jest forum samopomocowe, pracownicy Orange się tu raczej nie udzielają. Tak że sugestie jakobyśmy mieli skorzystać na Twojej decyzji są, delikatnie mówiąc, chybione.

Natomiast Ty i owszem, możesz skorzystać uważnie czytając dział forum w którym wylądował ten wątek. Inne działy zresztą też są interesujące.