Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anty-DDoS

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

Anty-DDoS

  • a cloudflare nie świadczy takiej usługi?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

Anty-DDoS

Znaczy mam ataki no nie codziennie ale raz w tygodniu przydarzy się, ip wyciekło przez łączenie na serwer minecraft przez protokół TCP. Więc są dwie opcje ochrona sieci przez orange a druga na linuxa iptables, a możesz mieć inne pomysły?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7631
  • 30

Anty-DDoS

A po czym to poznajesz?

Anonim

Nie dotyczy

Anty-DDoS

@robalmeister  ataki DoS pewnie i to pewnie małoletnimi hakerzy 😎

Pula adresów ci się zmienia IP, to jakiś czas masz spokojnie 😄

Płatną usługę VPN używać, operator takich ataków ci nie zabezpieczy, nawet płatne. 

Takie ataki zgłaszaj do operatora, nie jest to bezkarny proceder, jak laik to po IP dojdą i konsekwencje wyciągną. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

Anty-DDoS

Problemy z siecią światłowodową 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

Anty-DDoS

Ale ja mam stałe ip innej firmie swiatlowodej a inni mowią że z zmiennym ip będą problemy z ustawieniami routera


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Anty-DDoS


@robalmeisternapisał(-a)

Ale ja mam stałe ip innej firmie swiatlowodej a inni mowią że z zmiennym ip będą problemy z ustawieniami routera


Skoro masz usługę świadczoną przez inną niż Orange firmę, to czego właściwie szukasz na tym forum? Bez urazy, ale chyba ktoś cię skierował na manowce.

Jeśli chcesz tu uzyskać jakieś mniej ezoteryczne rady to musisz napisać coś więcej o tym łączu/umowie. Inaczej zdajesz się na domysły grupy pozytywnie nastawionych ludzi którzy jednak nie są jasnowidzami.

Anonim

Nie dotyczy

Anty-DDoS


@robalmeisternapisał(-a)

Ale ja mam stałe ip innej firmie swiatlowodej a inni mowią że z zmiennym ip będą problemy z ustawieniami routera


To do swojego operatora się zwróć, on poradzi sobie z atakami na twoje IP, inna opcja to korzystać z płatnego VPN, od zewnętrznego dostawcy, więcej nie doradzę w ciemno, inna sprawa że nie ogarniasz chyba tematu ataków DoS i zabezpieczenia się przed nimi, poszukaj Informatyka w okolicy, to ci to ogarnie, tu niestety problemu nie rozwiążemy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

Anty-DDoS

ze wzgledu ze szukam nowej sieci swiatlowodej

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7631
  • 30

Anty-DDoS

kolego, ale jesteś zdawkowy. Jeżeli tego nie zmienisz, raczej nie licz na pomoc.