Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód 2gb/s


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Światłowód 2gb/s

Cześć , chce przejść z oferty Netia 100mb na 2gb z Orange i przenieść 2 nr tel , ale pytanie bardziej jak sprawują się gry online głównie fps chodzi mi o niski ping gram z synem na PC i ps5 , teraz mam stabilny net ping w grach mam około 25-50 ale wiadomo chciałbym coś lepszego a mam opcję światłowodu tylko z Orange , naczytałem się o routing i zastanawiam się czy brać ? Zmieniło się coś ostatnio bo czytam same stare posty sprzed 2 lat , jest opcja żeby wziasc na próbę ? Ktoś kojarzy dzięki za pomoc 👍

16 ODPOW. 16

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53303
  • 619

Światłowód 2gb/s

@Pytka321Możesz zerknąć tu https://oferty.orange.pl/bez-zobowiazan/?cq_plac=&cq_net=s&cq_pos=&cq_med=&cq_plt=gp&gad_source=5&gc...

Z tym, że nie ma opcji 2Mb/sek

Zadzwoń, zapytaj i zerknij czy w lokalizacji nie ma oferty Nju


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63

Światłowód 2gb/s

@Pytka321 po co Wam taka prędkość? Do grania to bez różnicy czy masz 300Mb/s, 2Gb/s czy 10Gb/s. Podaj adresy serwerów to sprawdzimy ping.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Światłowód 2gb/s

Wiesz mam 15 lat ten sam internet 100mb/s chciałem coś w końcu zmienić tylko że u mnie na osiedlu tylko Orange ma światłowód pozatem chciałem przenieść 2 nr żeby wszystko mieć u jednego operatora i oferta Orange jest dość spoko , tylko zastanawiam się jak się sprawuje w grach gram przeważnie w Apex legends call of duty i Fortnite z synem i 100mb/s nie jest takie złe ale jak odpalę PC i ps5 2 tv i kilka telefonów i coś pobieram to już tak ciekawie nie wygląda , o jakie serwery ci chodzi z gier ? Apex gram na serwerach Amsterdam i Frankfurt call od duty i Fortnite nie wiem gdzie mają 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 436
  • 3726
  • 19

Światłowód 2gb/s

@agat13 tak opcji do 2 GB/s nie ma w opcji na próbę. Pozostaje zakupić i skorzystać z prawa 14 dni na odstąpienie tylko. 

 

Tylko czy taki aż internet jest potrzebny do gier?

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Światłowód 2gb/s

Nju ma ofertę ale tylko 300mb/s i oni korzystają z kabli Orange widze


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Światłowód 2gb/s

Oferta z 2gb/s wychodzi mi najkorzystniej plus tv i 2 telefony 185zl a teraz płace grubo ponad 220zl


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63

Światłowód 2gb/s

@Pytka321 Mam nju 300. Tak wyglądają pingi do serwera w tym samym ASie (5 hopów z maszyny ode mnie):

30 packets transmitted, 30 received, 0% packet loss, time 77ms
rtt min/avg/max/mdev = 1.736/4.038/5.880/1.156 ms

Poprzednio miałem Orange 600 i były identyczne. Jak masz dostępne nju to rozważ przeniesienie tam telefonów. Będą kosztowały 16 i 19 zł na miesiąc (czyli 84,99 z internetem).

Edyta: Chyba, że jesteś niewolnikiem telewizji to, niestety, „płać i płacz”.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Światłowód 2gb/s

A nju też ma ten routing czy o co z tym chodzi ? Czy masz tam ping 1.7-5 tak dobrze czytam ?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63

Światłowód 2gb/s

@Pytka321 Nju to technicznie to samo co Orange. Pingi, wklejone przeze mnie, są wewnątrz sieci Orange. Jak ruch z niej wychodzi to już nie ma różnicy jakie masz łącze.