Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód 2gb/s


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Światłowód 2gb/s

Cześć @Pytka321 

Orange  w ofercie ma dostępne 3 warianty prędkości 300mb/s, 600mb/s i 1Gb/s. W tym linku Orange masz internet na próbę Internet bez umowy terminowej https://www.orange.pl/internet/naprobe

Jeśli chodzi o internet i abonament komórkowy  w tym linku masz ofertę Orange Love Mini czyli interent Orange Światłowód i abonament komórkowy https://www.orange.pl/pakiety/love. 

Jak jesteś zainteresowany ofertą to możesz też zamówić rozmowę z doradcą sprzedażowym w tym linku Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowymDoradca przedstawi Ci ofertę

Pozdrawiam 🙂 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8355
  • 64

Światłowód 2gb/s

@Pytka321 Podsumowując, możesz wziąć na próbę zarówno Orange jak i nju, potestować i podjąć decyzję. Nie ma znaczenia jaką prędkość wybierzesz bo pingi będą takie same.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

Światłowód 2gb/s

@Pytka321 Weż tylko pod uwagę fakt, że z różnych części kraju różne są trasy i różne mogą być ping-i

Dlatego istotne są testy i próba...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Światłowód 2gb/s

No właśnie sprobuje wziasc na próbę i zobaczę , niestety Netia obiecuje nam światłowód od paru lat i nic dziwne bo mieszkam na jednym z nowszych osiedli w mieście 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8355
  • 64

Światłowód 2gb/s

@Pytka321 Testuj i podziel się wynikami, na pewno inni skorzystają z tej wiedzy. Może być ciekawie bo N ma dobry routing.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 88
  • 0

Światłowód 2gb/s

Lepsze jest wrogiem dobrego. Jeżeli teraz w Netii masz stabilne pingi, to pomimo prędkości jedynie 100 Mb/s lepiej przy niej zostać niż ryzykować zabawy z Orange i ich fikołkowatym routingiem.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 72
  • 0

Światłowód 2gb/s

@Pytka321 odradzam, ja mam od Orange i jest problem z routingiem, raz jest spoko a raz tragedia.. najgorzej w godzinach szczytu. sam zastanawiam się nad przejściem na Netię, z tym że oni korzystają wtedy z infrastruktury Orange, u mnie jest taka opcja, dzisiaj sprawdzałem, to dlaczego u Ciebie miałoby nie być?