Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

 Mam od 15.07.2022r. pakiet optymalny w pakiecie internet + TV (światłowód). Dzisiaj około godziny 20 przeglądałem kanały z opcji mój pakiet - w warunkach usługi mam 119 kanałów, a naliczyłem prawie dwieście. Niektórych nie da się oglądać (wykup pakiet), ale niektóre można oglądać (AXN, CANAL+ sport1,2,3 .... Także w kanałach wszystkich jest ponad 250 kanałów, i analogicznie można niektóre oglądać. 

 Nie wiem czy się cieszyć, czy przypadkiem ORANGE nie doliczy mi dodatkowych opłat.😂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18472
  • 52863
  • 714

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

@slawmog jeżeli nie składałem zmówienia na zmianę pakietów, to nie będą naliczane opłaty za kanały, które Orange udostępnił dodatkowo.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18472
  • 52863
  • 714

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

@slawmog jeżeli nie składałem zmówienia na zmianę pakietów, to nie będą naliczane opłaty za kanały, które Orange udostępnił dodatkowo.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

@ketrasaArtur  niby tak, ale czytając posty na różnych forach innych dostawców multimediów, były przypadki włączania dodatkowych usług bez wiedzy użytkownika i była naliczana opłata.😮


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18472
  • 52863
  • 714

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

@slawmog zawsze możesz zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie i poprosić konsultanta o sprawdzenie aktualnych pakietów oraz zweryfikować opłaty za tv. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13058
  • 53593
  • 622

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

@slawmog  w Google wpisz " lista kanałów iptv orange " I w pliku pdf masz listę aktywnych kanałów i pakietów.  Porównaj i powykreslaj te dostępne w Twoim i zerknij do jakich pakietów należą te, które są poza Twoim, a są wyświetlane. Zadaj pytanie na czacie czy masz te pakiety z otwartymi aktywne i płatne, czy może są otwarte  w ramach promocji dla nowego uzytkownika na miesiąc 

Zawsze warto zweryfikować niż później reklamować 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

 @ketrasaArtur  @agat13 jutro się tym zajmę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22178
  • 181

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały


@slawmognapisał(-a)

...czytając posty na różnych forach innych dostawców multimediów, były przypadki włączania dodatkowych usług bez wiedzy użytkownika i była naliczana opłata.😮


No może inni tak robią, Orange raczej nie 😉. W każdym razie nie ma wysypu skarg w tym zakresie na NO. Od siebie mogę dodać, że miałem podobnie: przez pierwszy miesiąc sporo więcej było dostępne, nic za to nie policzyli i po miesiącu bez pytania wyłączyli.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

To taki wabik startowy na zachętę, żeby dokupić


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

@slawmog  Podpisałeś nowa umowę i może być tak że dostałeś dodatkowe kanały w prezencie na miesiąc lub dwa.i wtedy trzeba by zgłosić na nr 510 100 100 o wyłączenie nie zamawianych pakietów po skończeniu promocji by za nie nie zaczeli doliczać. Może też być tak że same się wyłączą jak skończy się pakiet promocyjny ciężko mi dokładnie ci odp.ponieważ nie widzę umowy . Zadzwoń na infolinie 510 100 100 lub zapytaj się na czacie Orange konsultanta by się upewnić pozdrawiam.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1277
  • 3060
  • 31

pakiet optymalny, a są jeszcze inne kanały

@slawmog  podpisując nowa umowę czy aneks dostajesz na 30 dni cała zawartość tv oprócz opcji canal+ select/prestige. Dodatkowe kanały są za 0zł i automatycznie sa przypisane i automatycznie po 30 są odlaczone. Wracasz do opcji która zakupiłeś czyli zostaję Ci pakiet optymalny.

To taki gratis i możliwość zapoznania się z ofertą. 

Jeżeli chcesz dodatkowe kanały tj np reszta kanałów od polsatu czy domo lub kuchnia to za jedyne 5zl/mies dobierz po tych 30 dniach pakiet Multi+. 17 kanałów za piątaka i do tego beż umowy. 😋