Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange tv go

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

orange tv go

witam. mam problem ze strefa domowa, dwukrotnie już kontaktowałem się z biurem obsługi i strefa jest wyznaczona dobrze, ale pomimo to w tv go na smartfonie i na laptopie tez pokazuje mi ze jestem poza strefa domowa .

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

orange tv go


@sensei87napisał(-a)

witam. mam problem ze strefa domowa, dwukrotnie już kontaktowałem się z biurem obsługi i strefa jest wyznaczona dobrze, ale pomimo to w tv go na smartfonie i na laptopie tez pokazuje mi ze jestem poza strefa domowa .


Strefa domowa dla Orange TV Go oznacza, że jesteś połączony poprzez WiFi z routerem od internetu LTE.
Ja mam w domu Funbox i jak łącze swój smartfon poprzez WiFi z Funboxem to jestem w strefie domowej Orange TV Go. Ale jak wyłączę WiFi i działam na LTE to już w tej strefie nie jestem i niektóre kanały mi nie działają.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange tv go

Masz tv sat z internetem mobilnym?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

orange tv go

tak

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange tv go

Nie jestem pewien na 100%, ale strefa domowa w orange tv go to nie ta sama strefa co w internecie mobilnym w tej ofercie. Strefa domowa dotyczy chyba tylko opcji z internetem stacjonarnym po kablu. Ale może ktoś z Orange to potwierdzi lub zaprzeczy.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

orange tv go

@sensei87 czy problem dotyczy wszystkich kanałów, czy wybranych?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

orange tv go


@sensei87napisał(-a)

witam. mam problem ze strefa domowa, dwukrotnie już kontaktowałem się z biurem obsługi i strefa jest wyznaczona dobrze, ale pomimo to w tv go na smartfonie i na laptopie tez pokazuje mi ze jestem poza strefa domowa .


Strefa domowa dla Orange TV Go oznacza, że jesteś połączony poprzez WiFi z routerem od internetu LTE.
Ja mam w domu Funbox i jak łącze swój smartfon poprzez WiFi z Funboxem to jestem w strefie domowej Orange TV Go. Ale jak wyłączę WiFi i działam na LTE to już w tej strefie nie jestem i niektóre kanały mi nie działają.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

orange tv go

dotyczy tylko tych kanałów które są dostępne w strefie reszta działa, problem tkwi w tym, że jestem podłączony do wifi, a komunikat mam że poza strefą jestem to samo jest  w telefonie i to samo na laptopie