Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Wszystkie dostępne opcje LOVE
Orange Love Internet / Tel. komórkowy - pakiet 2 usług (2U) w opcjach prędkości do 10Mb, do 20Mb oraz do 80Mb
Orange Love Światłowód / Tel. komórkowy - pakiet 2 usług (2U) w opcjach prędkości do 100Mb, do 300Mb oraz do 600Mb
Orange Love Internet / TV / Tel. domowy / Tel. komórkowy - pakiet 4 usług (4U) w opcjach prędkości do 10Mb, do 20Mb oraz do 80Mb
Orange Love Światłowód / TV / Tel. domowy / Tel. komórkowy - pakiet 4 usług (4U) w opcjach prędkości do 100Mb, do 300Mb oraz do 600Mb
Orange Love Internet 4G / Tel. komórkowy - pakiet 2 usług (4G)
Orange Love Internet 4G / TV / Tel. komórkowy - pakiet 3 usług (3D)

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 10
  • 0

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

@Arti_Kn_Pl Ja nie wiem jakie są warianty Orange Love, wiem tylko co sprzedawca/oszust wmówił nie znającym sie na technologii starszym osobom. Jeśli ten za przeproszeniem tłumok wyjaśniłby jaka jest sytuacja, a nie obiecywał wszystko w ramach Orange Love za 99zł/msc., nie przenosilibyśmy telefonu stacjonarnego i zostali przy drugim telefonie na karcie, zamiast mieć dwa dodatkowe abonamenty za które płacimy nie wiadomo ile... 

A na samym początku nie dało sie tego odkręcić, bo przychodziły tylko rachunki za Orange Love, dopiero po czterech miesiącach dostaliśmy telefon, że natychmiast mamy zapłacić ponad 400 zł, bo inaczej wszystko odłączą. Rachunki podobno były wysyłane na maila abonenta, który nawet nie posiada komputera, ani nie potrafiłby go obsłużyć.  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

@anszadJa Cie rozumiem. Jednak sądzę, że nie odkręcisz juz sprawy, ponieważ umowy zostały zawarte.

Orange (dział reklamacji) nie ma możliwości zweryfikowania ustaleń pomiędzy sprzedawcą, a abonentem. Tutaj konieczne byłoby przyznanie się pracownika sklepu (to był salon?) do jakiegoś błędu co mało prawdopodobne. Dlatego też chrońmy i uczulajmy nasze babcie, dziadków, rodziców, starsze osoby z rodziny aby nie podejmowały samodzielnie decyzji w kwestiach technologicznych czy też podpisywania umów samodzielnie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

jaki abonament stacjonarny macie? plan bez ograniczen za 69zl? a ta druga komorka plan wzbogacony z abonamentem 49zl - po rabacie? czyli wszystkie najdrozsze opcje?

ja nie chce nikogo bronic ale czesto bywa tak ze klienci biora co popadnie a potem robia wielkie oczy jak widza co za ile nabrali. niestety taka prawda.
nie twierdze ze tez tak bylo w tym przypadku.

zreszta przegiecia ze strony sprzedawcow tez sa


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 10
  • 0

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Trochę mi to zajęło, ale wiem już mniej więcej za co ile płacimy.

Za telefon domowy ok. 10zł tyle że 100 darmowych minut na miesiąc, zamiast bez limitu jak zapewniano dziadków. Tak więc były naliczane koszty za każdą następną minute bez naszej wiedzy. Z rachunków przysyłanych pocztą nie sposób sie domyśleć, bo jest tylko napisana kwota do zapłaty. Druga komórka ma natomiast pakiet Optymalny, zamiast Standardowego, który sie różni tylko w ilośći internetu mobilnego, z którego babcia i tak nie korzysta. Ten pakiet był natomiast nafaszerowany różnymi płatnymi usługami typu smsy "poradnik pani domu" itp.

Przynajmniej w końcu wiadomo skąd biorą sie te wszystkie dodatkowe koszty.

Sprawa w miarę możliwości została więc rozwiązana, temat można zamknąć.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Bardzo dziwne te koszty... Czyli macie jakiś pakiet LOVE za 99zł i nie ma w nim telefonu stacjonarnego w technologii VoIP?! (tak jak chyba obiecywał konsultant?). Stacjonarny pozostał poza LOVE i pracuje w technologii analogowej - dobrze zrozumiałem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Jeśli router mobilny, to jest taka opcja. 100 minut stacjonarnym sugeruje że to Nowa Orange Strefa (stacjonarny po zasięgu komórkowym na karcie SIM). Nowa Orange strefa nie wchodzi do żadnej wersji Love.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10902
  • 150

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy


@anszad napisał:

(...) Dziękuje wszystkim za pomoc i porady w sprawie telewizji. (...)

Sprawa w miarę możliwości została więc rozwiązana, temat można zamknąć.


Czy chciałbyś zakończyć swój temat, oznaczając najbardziej przydatny wpis? Zachęcam do tego :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

@bluesmanniakLOVE w wersji LTE + SAT to 3w1, nie ma tam telefonu stacjonarnego.

Ale biorąc wersję 4w1 też trzeba uważać, bo konsultant może dać nowy numer zamiast przenieść stary.

W salonie trzeba cały czas powtarzać co mają robić i koniecznie sprawdzać co jest na umowie, bo można zostać z dwoma numerami stacjonarnymi.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Niestety mam dokładnie to samo przez tydzień działała tv od zainstalowania ale co chwila wyświetlał się komunikat s01 i trzeba było od początku włączać a dziś od rana już nic żaden reset odłączanie z zasilania nic nie pomaga - dramat. Już nie mówię ze  zaczęło się wszystko z umowa od marca br i trzeba było 3 reklamacji żeby w końcu doszło do podłączenia ale już mam dość. Teraz kieruje komunikat na stronę www.orange.pl/pomoc żeby po wejściu na stronę przeczytać ze jest w trakcie budowy i ze mogę zamówić sobie rozmowę. Dramat