Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nc+ go w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

nc+ go w Orange

Czyli dokładnie to samo co u mnie.

 

C+ Vod działa tylko na dekoderze Orange ale w apce nc+go już nie .  Według konsula ma tak być czy to nie idiotyzm ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

nc+ go w Orange

Tak jak pisałem. VOD nie działa. Serialu Belfer nie pozwala obejrzeć.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

nc+ go w Orange

Na stronie www jest info. Więc tu warto reklamować.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

nc+ go w Orange

Mam nowe info z pewnego zamkniętego forum, nie wiem na ile to prawda ale coś w tym jest.

Od 1.04 wchodzi unijna regulacja dotycząca treści cyfrowych. Taki roaming jak w domu dla usług vod. Orange trochę przespało zmiany i część serwisów ma być wyłączona. Na pewno zniknie telewizja tu i tam. W nc+go i orange tv go mają podobno zostać linearne telewizje. A co do reszty kontentu - trwają jakieś prace techniczne i ostateczna decyzja podobno jeszcze nie zapadła albo nie jest jeszcze komunikowana.

Tu jest nieco info o nowych przepisach https://www.press.pl/tresc/52686,od-kwietnia-_ucho-prezesa_-i-inne-programy-internetowe-dostepne-w-c...

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 7
  • 0

nc+ go w Orange

Cześć. W ostatnim czasie podpisałem umowę na Canal+ Prestige. Niestety i mi nie działa Canal+ VOD.

Czy taki zapis z punktu 4 na umowie gwarantuje mi świadczenie usługi na nc+go?

 


orange ncgo.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

nc+ go w Orange

Nie, to dotyczy vod na dekoderze. Nc+go będzie na podstawie innego regulaminu. Aktywacja może trwać do 45 dni od aktywacji usługi na dekoderze. Spróbuj co pewien czas rejestrować na stronie nc+go

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 7
  • 0

nc+ go w Orange

Oczywiście na nc+go jestem już zarejestrowany. Canal+ działa, ale nie mam dostępu do VOD. Mam rozumieć, że nie przysługuje mi ta usługa i mogę jedynie oglądać programy, które lecą na żywo?

 

Mówisz, że jest dostęp na dekoderze. Posiadam WHD80 gdzie to znaleźć bo chyba szukałem wszędzie i nie ma. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

nc+ go w Orange

Nie wiem - gdzieś przy vod. Dawno tego dekodera nie miałem w ręku.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 7
  • 0

nc+ go w Orange

Z racji tego, że jestem w tym momencie w delegacji nie mogę tego sprawdzić dokładnie jeszcze raz.

Szukałem tego wcześniej i nie mogłem znaleźć.

Jeżeli nie będzie tej usługi na dekoderze WHD80 oznacza to, że mogę zerwać umowę w każdej chwili, ponieważ nie mam w ogóle do niej dostępu. Nie mówiąc już o nc+go. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

nc+ go w Orange

A to już insza inszość. Orange w "papierach" gwarantuje dla nowych umów kanał Viva Polska którego już parę miesięcy nie ma (zastąpił go MTV Music). Jak szukasz furtek to łatwo je znajdziesz na forach czy w papierach. Czy Orange się zgodzi na rezygnację bez kary? Na 99% nie.