Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO

Jak długo oczekuje się na możliwość rejestracji HBO GO w pakiecie Orange Love?

27 marca został zamówiony pakiet HBO1+HBO2+HBO3+HBO GO. 

HBO 1-2-3 zostało włączone 15 minut po zamówieniu, jednak rejestracja w HBO GO jest niemożliwa, pojawia się komunikat  dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21.

Pomimo zgłoszenia problemu, rejestracja jes odrzucana prawie od tygodnia. Czy ktoś wie o co chodzi? Konsultant Orange stwierdził, że muszę czekać do 8 kwietnia na rozwiązanie problemu. To oznacza równe dwa tygodnie od zamówienia pakietu!!!

11 ODPOW. 11

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO

@x_raydogMi konsultant powiedział,że czas oczekiwania to 72 godziny (ja czekałam niespełna 48), ale biorąc pod uwagę,że właśnie się okazało,że sprzedano mi całkiem inne usługi niż zamawiałam i wprowadzono mnie w błąd w kilku sprawach nie zdziwi mnie już w tej firmie nic. Możliwe,że konsultant, z którym rozmawiałam nie wie o czym mówi, ale równie możliwe,że konsultant, z którym Ty rozmawiałeś nie wie o czym mówi. Z punktu widzenia logiki oraz przyzwoitości tak długi czas oczekiwania jest nieakceptowalny,bo jest to prawie połowa okresu rozliczeniowego, za który przecież płacisz.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO

TV po SAT czy po kablu ?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO

@Arti_Kn_Pla to ma jakieś znaczenie w przypadku HBO Go?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO

Tak, do niedawna było tak że HBO w kablówce było od Orange i tu nie ma problemu z HBO GO, natomiast po satelicie HBO może być od nc+ i tu HBO GO brak. Zależy którą wersję HBO ci włączono (może razem z pakietem Extra+ dobierałeś ?).

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO

@Arti_Kn_Plbardziej chodziło mi o to,że HBO Go to serwis streamingowy w internecie, nie telewizja sensu stricto. I wydawało mi się,że to bez znaczenia, jaką do tego masz telewizję. Ale ja się na tym nie znam. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO

Serwis HBO Go u nas ma wieczne problemy, gro klientów ma problemy z korzystaniem z HBO GO, @Mamoniowa2  @x_raydog zrób zgłoszenie by ci naprawili tą usługę i wypada poprosić o rekompensatę za stracony czas, płacisz a nie korzystasz.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO

@Anonimto nie mój wątek 🙂 Akurat z HBO Go jako jedyną sprawą w Orange wyjątkowo nie mam problemu 🙂 Ale zgadzam się,że autor wątku powinien się zwrócić o odliczenie z faktury czasu, w którym nie mógł korzystać z usługi, powyżej to napisałam.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO

Po kilku telefonach do infolinii, dowiedziałam się, że HBO GO to dodatkowa usługa, która kosztuje 5 zł miesięcznie. Jeśli usługa nie działa prawidłowo, koszt 5 zł zostanie odliczony w następnym okresie rozliczeniowym. 5 zł !!!!!! Dodam jeszcze, że 2 konsultantów w salonie i 2 konsultantów na infolinii wprowadziło mnie w błąd twierdząc, że usługa HBO GO jest dostępna poprzez dekoder i działa jak funkca video na życzenie. Otóż nie. Jeśli nie masz Smart TV i nie możesz streamingować do telewizora to nie oglądniesz HBO GO na dużym ekranie.

W tym momencie korzystam z HBO GO jako subskrybent w darmowym miesiącu promocyjnym. Jakość serwisu jest dość niska 😞 niska rozdzielczość okresowo spadająca do pikseli, długie okresy buforowania, bardzo często błędy dotyczące braku filmu w bibliotece, zacinanie się, brak płynności, brak synchronizacji. Nie jest to kwestia połączenia internetowego, Netflix na tym samym łączu oferuje doskonałą jakoś. 

 

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

dane w serwisie nie mogą zostać zidentyfikowane 4.21 PROBLEM HBO GO

Jeśli HBO 1-2-3 działa, a HBO GO nie działa, odliczą 5 zł z następnej faktury......lub propocjonalnie mniej w zależności ile dni usługa nie działała. Wychodzi 16 groszy za dzień XD !!!!!!