Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nc+ go w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

nc+ go w Orange

Witam, mam pytanie co do owej usługi dostępnej w Orange. Posiadam IPTV i pełen pakiet z C+ i rejestrowałem się w tej usłudze postępując według wskazówek które są na stronie :https://www.orange.pl/lp/ncplus_go .

 

Ale do meritum, problem polega na tym, że do tej pory działały kanały takie jak na w/w stronie w tej usłudze( w weekend oglądałem mecz ESA na Nsport czy Eurosport 3 i 4) a dziś ku mojemu zdziwieniu jest dostęp tylko do 6 C+ przez w/w usługę a na reszcie w tym m.i C+ VOD jest kłódka(wcześniej działały wszystkie kanały z w/w strony poza HBO, CInamaxami i Elevanami 1-3 bo 4 działała więc też było jakoś dziwnie bo na w/w stronie jest inaczej napisane) i informacja, że kanału nie ma dostępnego w abonamencie i każą zadzwonić pod numer 510 100 100. 

 

Oczywiście zadzwoniłem i tu pojawia się problem co konsultant to inna bajka , jeden mówi o tym że jakaś umowa z nc+ u nich się zmieniła, drugi nie ma pojęcia, trzeci mówi o czymś czego nie da się zrozumieć.

 

Jest na tyle ktoś kompetentny który może mi wyjaśnić o co chodzi ? Dlaczego wcześniej te kanały działały (od sierpnia 2017) a od dziś już nie ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

nc+ go w Orange

To moja stopka na forum. Regulamin usługi nc+go dla klientów Orange na www nie uległ zmianie. Sugerowałbym zachować sobie jego kopię i złożyć formalne zgłoszenie techniczne dot nc+go poprzez Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

40 ODPOW. 40

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

nc+ go w Orange

Czy przedłużyłeś ostatnio umowę? Dokonywałeś jakieś inne zmiany? Wymieniałeś sprzęty?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

nc+ go w Orange

Nie, żadnych zmian nie było.  Tak jak podpisałem umowę w sierpniu 2017 tak jest dalej. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

nc+ go w Orange

To moja stopka na forum. Regulamin usługi nc+go dla klientów Orange na www nie uległ zmianie. Sugerowałbym zachować sobie jego kopię i złożyć formalne zgłoszenie techniczne dot nc+go poprzez Orange.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

nc+ go w Orange

Po fakcie się skapowałem heh. No własnie próbowałem na infolinii ale ci konsultanci tam są oderwani od rzeczywistości totalnie, spróbuję może pisemnie.  Dzięki za odpowiedź. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

nc+ go w Orange

Rozwiązane, zadzwoniłem jeszcze raz, trafiłem na kogoś ogarniętego, poszła reklamacja i od dziś działa wszystko. Także dzięki.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

nc+ go w Orange

@Azzinoth Skoro zgłoszenie pomogło, to oznaczam odpowiedź @Piotrekk85, jako rozwiązanie, to forma podziękowania i przy okazji pozwala innym szybciej trafić na istotne informację. Mrugający mężczyzna  


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

nc+ go w Orange

No i niestety problem wrócił. Jest identycznie jak było. Znowu reklamacja i czekamy. Nie bardzo mam chęć dzwonić tak co miesiąc.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

nc+ go w Orange

Informacja od konsultanta Orange:
Nie będzie już dostępu dla abonentów Orange do VOD na NC+Go.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

nc+ go w Orange

To dziwne. Na stronie www pojawił się kilka dni temu nowy regulamin nc+go dla klientów Orange. Sugerowałbym złożyć reklamację. Bo być może to kwestia przepływu informacji w ramach Orange.