Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder 4K stream


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

dekoder 4K stream

Nie konfiguruje multiroomu. Dekoder podpięty jako główny. 

Anonim

Nie dotyczy

dekoder 4K stream

@JAPI1  wszędzie piszą, że tylko jako Multiroom. To jakie czary zrobiłeś, że dostałeś jako główny?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

dekoder 4K stream

@JAPI1  .... i czy płacisz dodatkowe 4.99 zł za jego posiadanie (tak jak za ICU100)?

Netflixa mam na Android TV więc dla mnie dekoder może go nie obsługiwać.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

dekoder 4K stream

Nie dostałem jako główny tylko tak jest podpięty. Wziąłem go na Multiroom.

Płacę jak za Multiroom tj 20 PLN za mc. Mogę zrezygnować w dowolnym czasie lub jak podpowiedzieli po kilku mc może pojawić się opcja dekodera głównego .

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

dekoder 4K stream

@JAPI1  spytam, skąd wziął się taki pomysł żeby TYLE bulić (bo jakby nie patrzeć w Twoim przypadku) za najem dekodera? Skoro używasz jako główny to mogłeś wymienić na sprawny ICU 100 i płacić 5 zł czekając na opcję nowego deka głównego.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

dekoder 4K stream

No właśnie, takiej opcji nie ma.

Wymieniłem na inny egzemplarz, ale było jeszcze gorzej.

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

dekoder 4K stream

@JAPI1 główny i dodatkowy są tylko tytularnie. Oba działają niezależnie.. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

dekoder 4K stream

Witam!

 

A ja mam pytanie, czy dekoder ten można zamontować na ścianie w pozycji pionowej za pomocą wkrętów (tzn. czy ma otworu od spodu)?

 

pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

dekoder 4K stream

@ptr1 nie spotkałem się, aby dekodery były montowane na ścianie. We własnym zakresie trzeba dorobić sobie półeczkę i tam ustawić dekoder. Powinien być panelem przednim do osoby oglądającej, ze względu na odbieranie sygnałów optycznych z pilota zdalnego sterowania. Jak by był zamontowany pionowo na ścianie, to panel przedni byłby do góry lub do dołu, co mogło by powodować słaby odbiór sygnału z pilota.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

dekoder 4K stream

Ze względu na szczupłość miejsca w sypialni ciężko mi będzie zamontować półkę w taki sposób, żeby o nią nie zahaczać (m. in. ze względu na długość kabla zasilającego - 1,5 m). Telewizor też mam zamontowany na ścianie. Pilot nie stanowi w tym wypadku problemu, ponieważ działa w technologii bluetooth, a nie na podczerwień, więc nie musi być skierowany na wprost dekodera. Sam dekoder jest zresztą lekki i płaski, więc jedyną kwestią jest dostępność otworów montażowych na spodzie obudowy.