Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak canal+ vod w orange love


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

brak canal+ vod w orange love

cześć. Posiadam ofertę orange love z canal+ prestige i niestety nie działa mi oferta vod c+. Po wybraniu filmu jest on przenoszony do Moje wybrane bez możliwości odtworzenia. Przed orange love tego problemu nie było. Czy ktoś jeszcze ma taki problem. Infolinia twierdzi że to wina c+.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

brak canal+ vod w orange love

@dacybOd kiedy to ci nie działa?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

brak canal+ vod w orange love

No niestety Orange odpowiada za autoryzację dostępu do usługi. Na jakim urządzeniu korzystasz?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

brak canal+ vod w orange love

OD dnia uruchomienia u mnie orange love czyli 06.03.2017. Był technik w domu i nic nie potrafił zrobić. Problem na obu dekoderach samsung icu100. W poprzedniej ofercie problemu nie było.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

brak canal+ vod w orange love

A możesz odtwarzać inne materiały VOD? masz możliwość sprawdzenia na czymś bezpłatnym?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

brak canal+ vod w orange love

inne działają. tylko vod c+ nie działa.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

brak canal+ vod w orange love

Mam ten sam problem. Dział obsługi twierdzi, że to wina dekodera ICU 100. Twierdzili, że mam prawo do wymiany na inne dekodery. Na razie czekam.

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

brak canal+ vod w orange love

I jak udało się coś zrobic aby  usługa działała?

Mam ten sam problem odkąd podpisałam umowę nie działa mi Canal + vod. Irytujace staję się to że co dzwonie do obsługi klienta to przez 30 minut musze tłumaczyć w czym tkwi mój problem bo konsultanci nie wiedzą co to +vod  (wieczne pytanie o próbe wypożyczenia filmów). Za każdym razem obiecują że w ciągu 24 godzin będzie wszystko działać (niestety puste obietnice) . Dzwoniłam juz kilka razy i nic z tym nie zrobili...