Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

Tak jak w temacie. Zmieniłem hasło na moim funbox 2.0 ponieważ ciąg 26 liczb i liter był nie do zniesienia przy przepisywaniu. Po zmianie hasła wyskakuje błąd S01. Występował już wcześniej ale jakoś sam zawsze się naprawiał
Teraz nie mam dostępu do telewizji.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

@pfraczek89 zakładam, że masz dekoder WHD80. Jeśli nie pamiętasz jak się "paruje" dekoder z routerem, to wg. instrukcji robi się to tak:

a)Naciśnij jednocześnie przyciski P+ i P- na przednim panelu dekodera, aż dioda z lewej strony zacznie migać.

b) Naciśnij przycisk WPS na swoim modemie Livebox lub FunBox.

c) Migająca dioda zapali się światłem ciągłym na zielono, jeśli urządzenia połączą się prawidłowo.

 

Update. Opierając się na swoich działaniach, muszę Ci jeszcze przypomnieć o tym, żeby wpierw sprawdzić w ustawieniach modemu/routera, czy jest włączona funkcja emitowania sygnału WiFi WPS.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

sparuj dekoder na nowo wpsem

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

@pfraczek89 zakładam, że masz dekoder WHD80. Jeśli nie pamiętasz jak się "paruje" dekoder z routerem, to wg. instrukcji robi się to tak:

a)Naciśnij jednocześnie przyciski P+ i P- na przednim panelu dekodera, aż dioda z lewej strony zacznie migać.

b) Naciśnij przycisk WPS na swoim modemie Livebox lub FunBox.

c) Migająca dioda zapali się światłem ciągłym na zielono, jeśli urządzenia połączą się prawidłowo.

 

Update. Opierając się na swoich działaniach, muszę Ci jeszcze przypomnieć o tym, żeby wpierw sprawdzić w ustawieniach modemu/routera, czy jest włączona funkcja emitowania sygnału WiFi WPS.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

Działa, dzięki 🙂

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

@pfraczek89, Super! Oznacz w takim razie najbardziej przydatną odpowiedź jako rozwiązanie, to pomoże innym w podobnej sytuacji, szybko odnaleźć istotne dane.  


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

Witam! Mam dekoder WHD80 połączony przez wps wifi, pojawia się błąd S01, parowałem ponownie dekoder z Livebox 3.0 i nic nie pomogło, odległość od modemu ok 3m przez ścianę z płyty gipsowej, modem pokazuje że urządzenia zparowane zwiastun vod pokazuje ale brak kanałów tv. Co z tym robić.

RB Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

@byczek47, a czy do Twoich urządzeń masz dostępną aplikację FunBox? Tam jest zarządzanie usługami i diagnostyka. Czasem bywa, że panel routera nie jarzy z aplikacją, czy innymi urządzeniami z nim parowanymi. Ewentualnie reset Liveboxa, albo powrót do fabrycznych ustawień usuwa awarię.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

Czy reset dekodera może pomóc, mam też dostęp do aplikacji FunBox, tylko szczerze to zielony jestem w tym temacie i dlatego poszukuję pomocy, a nawet instrukcji postępowania.

Anonim

Nie dotyczy

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

@byczek47, nie mam tego dekodera, ale aplikacją i poprzez panel Liveboxa (192.168.1.1)-domyślny login admin i hasło z klucza WPA w Liveboxie (też nie mam). W moim FB2 jest to albo cały klucz WPA z naklejki na FB, albo czasem wystarczy pierwsze 8 znaków klucza WPA. W panelu jest możliwość restartu i do fabryki, a na Liveboxie chyba też jest dziurka do resetu. To tak na szybko, bo musiałbym Liveboxa obczaić w opisie.

Tutaj masz: https://www.orange.pl/kid,4003059580,id,4003059660,title,Livebox-30-podstawowe-informacje,helparticl...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Zmieniłem hasło do wifi i straciłem telewizję

Najpierw spróbuję zresetować dekoder ja w tym linku https://www.orange.pl/kid,4004242098,id,4004243015,title,jak-zresetowac-dekoder,helparticle.html może coś pomoże