Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana pakietu Canal+. Co wtedy?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Zmiana pakietu Canal+. Co wtedy?

Chodzą plotki o całkowitej zmianie pakietów nc+ z kanałami Canal+. Co jeżeli przedłużę umowę i wezmę pakiet Extra+ z Canal+ Prestige a za 2 miesiące w ogóle nie będzie takich kanałów jak Canal+Seriale i w ogóle takich pakietów? Będzie można wypowiedzieć umowę? Bo o ile nc+ u siebie pewnie będzie próbowała przemigrować swoich klientów tak co do Orange to nie jestem pewien jak to będzie wyglądać.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zmiana pakietu Canal+. Co wtedy?

Orange nie oferuje tych pakietów tylko formalnie ITI. Najwyżej umożliwią bezpłatną zmianę pakietu lub rezygnację z opcji dodatkowej, ale zwykle zmiany w ofercie Orange

Poza tym na początku listopada już dokonały się zmiany pakietów nc+ dla Orange. Jest tylko extra+, a nie ma comfort czy start. Jakoś nie wydaje mi się by ITI nagle kasując jeden kanał chce stracić wiele kasy, bo przełoży się też to na wiele kablówek, które C+ mają w ofercie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zmiana pakietu Canal+. Co wtedy?

Obecnie masz podział na kanały gwarantowane i nie gwarantowane. Wybrane Canal+ są w odpowiednich pakietach jako gwarantowane.
A skąd te plotki?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Zmiana pakietu Canal+. Co wtedy?

Z kilku stron na internecie (m.in. https://satkurier.pl/news/154329/nc-z-nowymi-pakietami-i-nowymi-stacjami-canal.html). Kolega mówił, że także wysłali mu ankietę co sądzi o potencjalnych nowych pakietach. Jak widać znika Canal+ Family, nsport i inne kanały są zastąpione pozostałymi. Dlatego jestem ciekaw jak Orange to rozwiąże.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zmiana pakietu Canal+. Co wtedy?

Orange nie oferuje tych pakietów tylko formalnie ITI. Najwyżej umożliwią bezpłatną zmianę pakietu lub rezygnację z opcji dodatkowej, ale zwykle zmiany w ofercie Orange

Poza tym na początku listopada już dokonały się zmiany pakietów nc+ dla Orange. Jest tylko extra+, a nie ma comfort czy start. Jakoś nie wydaje mi się by ITI nagle kasując jeden kanał chce stracić wiele kasy, bo przełoży się też to na wiele kablówek, które C+ mają w ofercie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Zmiana pakietu Canal+. Co wtedy?

Zobaczymy, mi akurat bardzo odpowiadałyby takie zmiany pakietowe. Może będziemy mądrzejsi w tym temacie w przyszłym roku 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366