Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sport 38


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 1

Sport 38

Witam, mam taki problem nie działa mi kanał SPORT 38 i nie wiem w czym leży problem, pisałem do Orange ale kazali Zrestarowac dekoder i powinno pomóc ale nie pomogło, także kazali mi dzwonić na infolinię, ehh pomóżcie mi, nie chce mi się specjalnie dzwonić w sprawie jednego kanału...
6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Sport 38

@KamilHM1 My nie mam takie władzy jak infolinia gdzie może wezwać technika, który sprawdzi co się dzieje niedobrego u ciebie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Sport 38

Masz tv po sat czy ip?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 1

Sport 38

Kablową 😛

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Sport 38

@KamilHM1, a czy ten kanał jest oferowany przez Orange? Był dla Ciebie kiedykolwiek dostępny? Na wykazie go nie ma.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 1

Sport 38

Skoro mam pakiet Canal+ to i ten kanał powinien być dostępny, na fb Orange nie pisali nic ze nie ma tego kanału... Skoro byłby nie dostępny to czemu jest jak się przełącza kanały??

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Sport 38


Skoro mam pakiet Canal+ to i ten kanał powinien być dostępny,

Chyba jednak nie Smutny robot

 

na fb Orange nie pisali nic ze nie ma tego kanału...

Raczej tego typu informacje opierają się na przekazie: co mamy (!), a nie - czego nie mamy Bardzo szczęśliwy robot

 

Skoro byłby nie dostępny to czemu jest jak się przełącza kanały??

To taki kanał, jakby eventowy, udostępniany przy okazji jakichś rozgrywek i wydarzeń sportowych - dlatego uwzględniony na mozaice dekoderów od Orange. Pewnie Orange ma "przewidziane dla niego miejsce" na wypadek, gdyby wspomniane wyżej rozgrywki były także transmitowane w Orange TV (po podpisaniu odpowiednich umów licencyjnych z NC+) Obojętny robot