Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zagubione konto HBO GO?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

Zagubione konto HBO GO?

U mnie też już działa (bez usuwania ciasteczek)


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

Zagubione konto HBO GO?

Na Facebooku info, że usługa HBO GO padła i nie działa... 02-01-2020 g. 12.00

Anonim

Nie dotyczy

Zagubione konto HBO GO?

@Mieschko  u mnie działa HBO GO 😉

HBO GO.jpg

Zrzut z 12:44 😎

Masz coś nie tak z usługą lub połączeniem internetu, od rana HBO Go oglądam, ale mam wykupioną subskrypcję, nie od operatora pakiet.

Podobny temat klik. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 31
  • 0

Zagubione konto HBO GO?

@AnonimNie tak do końca....

HBO nie przyjmuje mojego loginu, który działał jeszcze 3 tygodnie temu, numer klienta nie zmienił się...


hbo 2.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zagubione konto HBO GO?

Twój problem zaczął się wcześniej. Trzeba zaczekać aż Orange to naprawi.
Anonim

Nie dotyczy

Zagubione konto HBO GO?


@Mieschkonapisał(-a)

@AnonimNie tak do końca....

HBO nie przyjmuje mojego loginu, który działał jeszcze 3 tygodnie temu, numer klienta nie zmienił się...


Musisz monitować w Orange o naprawę tego, masz nieaktywne HBO GO lub bug na koncie Mój Orange, to nie oznacza że serwis nie działa u innych, FB nie jest dla mnie wyznacznikiem wiarygodności, chyba że pracownik HBO się wypowiada na ich stronie. Na zrzucie pisze że nie u wszystkich jest problem z HBO GO, farta ma więc.

Tak na marginesie, HBO GO jest bardzo kiepsko prowadzony, nie ma tygodnia by nie miał awarii, serwer o kiepskiej przepustowości w pl, więc jak jest oblegany to częste zwiechy i oglądanie filmów staje się koszmarem, monity od klientów są ignorowane, serwis HBO GO nie polecam nikomu, sam sobie się dziwię, że wykupiłem go na Święta, 100 razy jest lepszy Netflix.