Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zacinająca się tv

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Zacinająca się tv

@Aneta2412 ok. Tracisz sesję i za każdym razem tv zrywa transmisję . Jak daleko jest modem od dekodera? Jakie są przeszkody po drodze? Czy dasz radę wysunąć urządzenia jak najbliżej siebie? Pominąwszy te sesje chce ustalić czy to również nie wina wifi. Wybierz kanał 998 na dekoderze i powiedz czy masz menu usługi? Taką stronę techniczną?

Swoją drogą i tak te utraty sesji trzeba zgłosić na czacie. Jeśli reset modemu do fabryki nic nie zmieni to znaczy, że uszkodzony ma że być port na centrali


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 26
  • 0

Zacinająca się tv

Nie mam możliwości wysunąć urządzeń bliżej siebie. Puszkę telefoniczna mam w korytarzu, panowie montażyści powiedzieli, że jeśli nie tu to trzeba będzie kuc ściany... Telewizora też nie przeniosę. Odległość modemu od tv to ok 6m w kształcie litery L ( mam nadzieję, że jasno się wyraziłam;). zrobieniu testów na serwisie diagnostycznym 998 test połączenia wifi wygląda następująco:

Min moc sygnału -55dBm

Min jakość sygnału 22dB

Często wyświetla mi się kod błędu L11-01- właśnie teraz mam błąd mimo, że internet działa, w sumie takiej sytuacji jeszcze nie miałam. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Zacinająca się tv

@Aneta2412 czyli wifi wyeliminowaliśmy. Ten błąd to brak dostępu do poszczególnych kanałów . Na razie się tym nie martw.