Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypożyczanie filmów


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wypożyczanie filmów

► W temacie doprecyzowano tytuł i etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

1.A potrzebne do wypożyczania filmów w funbox2.0 jest konto?

2.I czy są sie odstapic od filmu  gdy się zły wybralo? 

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

filmy

@kakuqSam router nie ma znaczenia do wypożyczania filmów więcej znajdziesz tutaj Jak wypozyczyc film i video na zyczenie 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

filmy

Ok ale mi chodzi o to ze jak mam 0 zł na koncie vod to można kupić czy trzeba mieć doładowanie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

filmy

Oplata będzie doliczona do rachunku za usługi stacjonarne. Co do odstąpienia - w większości urządzeń powinno być zaktualizowane oprogramowanie gdzie przed zakupem wyrażasz tzw. zgodę na dostęp do filmu od razu co powoduje brak prawa do odstąpienia. W jakimś małym promilu urządzeń może być stare oprogramowanie ale odzyskanie kasy będzie trudne i tylko przez reklamację.

Anonim

Nie dotyczy

filmy

@kakuqJak masz 0 zł na koncie to nic nie kupisz jedynie możesz zobaczy jakiś zwiastun kilku sekundowy jak wg taki jest ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

filmy

No to jak mam na koncie 0 zł to mogę kupić czy nie wreszcie

Bo tak jak wybieram film to mam zgodzić się na umowę i kliknąć zamawiam i płace 

i nie próbowałem tego 

Jak kliknezamawiam i płace to co się stanie

 

Anonim

Nie dotyczy

filmy

Tak musisz zaakceptować umowę zamawiam i place a zamówiony film zostanie doliczona oplata za wypożyczenie i pojawi się na rachunku za Neo/TV.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wypożyczanie filmów

A da się anulować opłatę i film wybrany

Anonim

Nie dotyczy

Wypożyczanie filmów

@kakuqJeśli nie był oglądany chociaż kilka sekund to istniej możliwość anulowania opłaty na zasadzie reklamacji ale nie zawsze się to udaje wszystko weryfikowane po logach.